Прескочи на садржај
Упореди Twente vs Varaždin

Twente vs Varaždin Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Twente i Varaždin: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Twente Twente Domaćin
Varaždin Varaždin Gost
Twente
75.3
P N N P P P I P P P

Poslednjih 10 Utakmica

Varaždin
42.1
N I I P P P N I P N

Osvojene Kategorije

12

Twente

2

Nerešeno

1

Varaždin

Radar Učinka

Twente
Varaždin

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
70%

7P, 2N, 1I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
2.1

21 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+11

+11

+2

+2

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Hlynsson (6 golova)
A. Latković (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 12
1. Poluvreme: 8 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
67%

4P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
75%

3P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
62.1

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 62.5

34.6

Težina Lige: 45.0, Kvalitet Protivnika: 47.4

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.55

Stvarno: 2.1 | Razl: -0.45

1.06

Stvarno: 1.3 | Razl: +0.24

Korigovana Snaga
75.3

Napad: 78.5, Odbrana: 74.7, Forma: 78.5

42.1

Napad: 36.7, Odbrana: 53.6, Forma: 33.8

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4
3

16-30'

3
3

31-45'

1
8

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Twente
Varaždin
Twente

Analiza Snage

75.3

Ukupno

Napad 78.5
Odbrana 74.7
Forma 78.5
Doslednost 63.7
Varaždin

Analiza Snage

42.1

Ukupno

Napad 36.7
Odbrana 53.6
Forma 33.8
Doslednost 50.5

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 45.0

Kvalitet Protivnika

62.5 vs 47.4

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Twente logo Twente
P
Sparta (44%)
N
AZ (72%)
N
NEC (64%)
P
Volendam (49%)
P
Ajax (67%)
P
Fortuna (61%)
I
Utrecht (70%)
P
Go Ahead (70%)
Varaždin logo Varaždin
N
Lokomotiva (44%)
I
Hajduk (58%)
I
Dinamo Zagreb (76%)
P
Rijeka (44%)
P
Osijek (46%)
P
Slaven (35%)
N
Gorica (44%)
I
Istra (46%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sparta D
4 - 0 P
44%
AZ G
2 - 2 N
72%
NEC D
1 - 1 N
64%
Volendam D
2 - 1 P
49%
Ajax G
2 - 1 P
67%
Fortuna G
2 - 1 P
61%
Utrecht D
0 - 2 I
70%
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Feyenoord D
2 - 0 P
67%
Groningen D
2 - 1 P
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lokomotiva D
1 - 1 N
44%
Hajduk G
1 - 3 I
58%
Dinamo Zagreb G
1 - 2 I
76%
Rijeka D
1 - 0 P
44%
Osijek G
2 - 0 P
46%
Slaven D
2 - 1 P
35%
Gorica D
1 - 1 N
44%
Istra G
1 - 2 I
46%
Vukovar D
2 - 0 P
32%
Lokomotiva G
1 - 1 N
49%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Twente се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 62.1) у поређењу са Varaždin (SoS: 34.6). То значи да статистика Twente има већу тежину.

Twente има нападачку предност са 2.1 голова по мечу наспрам 1.3 Varaždin.

Обе одбране су упоредиве, са Twente који прима 1.0 и Varaždin који прима 1.1 по мечу.

Twente се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Twente је јак тим у гостима са 75% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, Twente је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (78.5), одбрани (74.7) и форми (78.5) не оставља простор за сумњу. Varaždin мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Twente

Twente

VS
Varaždin

Varaždin

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више