Прескочи на садржај
Упореди Villarreal vs Panserraikos

Villarreal vs Panserraikos Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Villarreal i Panserraikos: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Villarreal Villarreal Domaćin
Panserraikos Panserraikos Gost
Villarreal
64.0
N P P N P I P N P I

Poslednjih 10 Utakmica

Panserraikos
42.7
I I N P I P N P N N

Osvojene Kategorije

11

Villarreal

1

Nerešeno

3

Panserraikos

Radar Učinka

Villarreal
Panserraikos

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

-3

-3

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
N. Pépé (5 golova)
M. Tsaousis (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 12 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 3
Pobede Kod Kuće
100%

4P / 4 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
68.8

Težina Lige: 93.0, Kvalitet Protivnika: 66.6

53.6

Težina Lige: 56.0, Kvalitet Protivnika: 52.0

Protiv Elitnih
33%

1P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.18

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.38

0.81

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.01

Korigovana Snaga
64.0

Napad: 71.3, Odbrana: 67.3, Forma: 59.4

42.7

Napad: 27.6, Odbrana: 65.6, Forma: 31.1

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

3

16-30'

3
4

31-45'

2
2

46-60'

2
2

61-75'

3

76-90+'

1
Villarreal
Panserraikos
Villarreal

Analiza Snage

64.0

Ukupno

Napad 71.3
Odbrana 67.3
Forma 59.4
Doslednost 53.2
Panserraikos

Analiza Snage

42.7

Ukupno

Napad 27.6
Odbrana 65.6
Forma 31.1
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 56.0

Kvalitet Protivnika

66.6 vs 52.0

Protiv Elitnih

33% vs 0%
Villarreal logo Villarreal
N
Mallorca (73%)
P
Levante (71%)
P
Celta Vigo (54%)
N
Oviedo (66%)
P
Athletic (60%)
I
Girona (64%)
P
Real Sociedad (61%)
N
Alavés (65%)
Panserraikos logo Panserraikos
I
Asteras (61%)
I
Kifisia (49%)
N
Larissa (41%)
P
Larissa (46%)
I
Atromitos (54%)
P
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
P
Kifisia (54%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Mallorca G
1 - 1 N
73%
Levante D
5 - 1 P
71%
Celta Vigo D
2 - 1 P
54%
Oviedo G
1 - 1 N
66%
Athletic G
2 - 1 P
60%
Girona G
0 - 1 I
64%
Real Sociedad D
3 - 1 P
61%
Alavés G
1 - 1 N
65%
Elche D
2 - 1 P
61%
Barcelona G
1 - 4 I
91%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Asteras G
0 - 1 I
61%
Kifisia D
1 - 2 I
49%
Larissa D
1 - 1 N
41%
Larissa G
1 - 0 P
46%
Atromitos D
0 - 4 I
54%
Panaitolikos G
3 - 2 P
53%
Asteras D
0 - 0 N
56%
Kifisia G
2 - 1 P
54%
Panaitolikos G
0 - 0 N
53%
Aris D
0 - 0 N
53%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Villarreal се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 68.8) у поређењу са Panserraikos (SoS: 53.6). То значи да статистика Villarreal има већу тежину.

Напад Villarreal је на другом нивоу, са просеком од 1.8 голова по мечу и N. Pépé на челу са 5 голова. Panserraikos постиже само 0.8 по мечу.

Обе одбране су упоредиве, са Villarreal који прима 1.3 и Panserraikos који прима 1.1 по мечу.

Villarreal се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 3 мечева.

Panserraikos се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист Villarreal, са 100% победа код куће.

Panserraikos је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Villarreal се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (64.0 vs 42.7), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Villarreal

Villarreal

VS
Panserraikos

Panserraikos

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више