Прескочи на садржај
Упореди Volendam vs Winterthur

Volendam vs Winterthur Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Volendam i Winterthur: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Volendam Volendam Domaćin
Winterthur Winterthur Gost
Volendam
36.2
N I P I N I I I P I

Poslednjih 10 Utakmica

Winterthur
33.7
I P N I I I I P N N

Osvojene Kategorije

5

Volendam

3

Nerešeno

7

Winterthur

Radar Učinka

Volendam
Winterthur

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 2N, 6I

20%

2P, 3N, 5I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
-7

-7

-6

-6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
R. Mühren (3 golova)
N. Burkart (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 2 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.2

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 60.5

36.6

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 48.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.77

Stvarno: 0.8 | Razl: +0.03

1.46

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.06

Korigovana Snaga
36.2

Napad: 27.5, Odbrana: 51.6, Forma: 20.6

33.7

Napad: 40.4, Odbrana: 28.9, Forma: 17.3

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4

16-30'

1

31-45'

4
3

46-60'

3
2

61-75'

1
2

76-90+'

1
Volendam
Winterthur
Volendam

Analiza Snage

36.2

Ukupno

Napad 27.5
Odbrana 51.6
Forma 20.6
Doslednost 59.2
Winterthur

Analiza Snage

33.7

Ukupno

Napad 40.4
Odbrana 28.9
Forma 17.3
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 49.0

Kvalitet Protivnika

60.5 vs 48.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Volendam logo Volendam
N
Excelsior (60%)
I
Heerenveen (67%)
P
Heracles (41%)
I
Twente (81%)
N
Feyenoord (67%)
I
Sparta (49%)
I
Fortuna (56%)
I
NEC (69%)
Winterthur logo Winterthur
I
GC Zürich (36%)
P
Lausanne (42%)
N
Zürich (37%)
I
Servette (70%)
I
GC Zürich (27%)
I
Lausanne (43%)
I
Basel (46%)
P
Luzern (57%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Excelsior G
1 - 1 N
60%
Heerenveen D
0 - 2 I
67%
Heracles G
2 - 0 P
41%
Twente G
1 - 2 I
81%
Feyenoord D
0 - 0 N
67%
Sparta G
0 - 2 I
49%
Fortuna D
1 - 2 I
56%
NEC G
0 - 3 I
69%
Groningen D
3 - 2 P
61%
NAC G
0 - 1 I
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
GC Zürich G
2 - 3 I
36%
Lausanne D
2 - 1 P
42%
Zürich D
2 - 2 N
37%
Servette G
3 - 5 I
70%
GC Zürich D
0 - 2 I
27%
Lausanne G
1 - 2 I
43%
Basel D
0 - 2 I
46%
Luzern G
2 - 1 P
57%
Sion G
1 - 1 N
66%
Servette D
1 - 1 N
61%

AI Analiza

Ово је фасцинантан дуел два изједначена тима. Сирови бројеви причају једну причу, али анализа квалитета противника додаје кључни контекст.

Volendam се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 53.2) у поређењу са Winterthur (SoS: 36.6). То значи да статистика Volendam има већу тежину.

Winterthur има нападачку предност са 1.4 голова по мечу наспрам 0.8 Volendam.

Volendam има одбрамбену предност, примајући 1.5 по мечу наспрам 2.0 Winterthur.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.8 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Ово је прави бацање новчића. Оба тима су изузетно уједначена у свим показатељима.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Volendam

Volendam

VS
Winterthur

Winterthur

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више