Прескочи на садржај
Упореди Winterthur vs Jablonec

Winterthur vs Jablonec Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Winterthur i Jablonec: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Winterthur Winterthur Domaćin
Jablonec Jablonec Gost
Winterthur
33.7
I P N I I I I P N N

Poslednjih 10 Utakmica

Jablonec
40.7
N I I I P P I I I P

Osvojene Kategorije

4

Winterthur

4

Nerešeno

7

Jablonec

Radar Učinka

Winterthur
Jablonec

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 3N, 5I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.0

20 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-4

-4

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
N. Burkart (4 golova)
S. Nebyla (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 4
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 7
Pobede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
36.6

Težina Lige: 49.0, Kvalitet Protivnika: 48.5

53.6

Težina Lige: 58.0, Kvalitet Protivnika: 50.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.46

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.06

1.17

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.03

Korigovana Snaga
33.7

Napad: 40.4, Odbrana: 28.9, Forma: 17.3

40.7

Napad: 41.4, Odbrana: 48.3, Forma: 31.1

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1
1

16-30'

2
4

31-45'

2
3

46-60'

3
1

61-75'

1
1

76-90+'

3
Winterthur
Jablonec
Winterthur

Analiza Snage

33.7

Ukupno

Napad 40.4
Odbrana 28.9
Forma 17.3
Doslednost 61.3
Jablonec

Analiza Snage

40.7

Ukupno

Napad 41.4
Odbrana 48.3
Forma 31.1
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

49.0 vs 58.0

Kvalitet Protivnika

48.5 vs 50.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Winterthur logo Winterthur
I
GC Zürich (36%)
P
Lausanne (42%)
N
Zürich (37%)
I
Servette (70%)
I
GC Zürich (27%)
I
Lausanne (43%)
I
Basel (46%)
P
Luzern (57%)
Jablonec logo Jablonec
N
Hradec Kr. (59%)
I
Sparta Prague (59%)
I
Liberec (43%)
I
Sparta Prague (59%)
P
Ostrava (34%)
P
Zlín (46%)
I
Dukla (51%)
I
Olomouc (46%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
GC Zürich G
2 - 3 I
36%
Lausanne D
2 - 1 P
42%
Zürich D
2 - 2 N
37%
Servette G
3 - 5 I
70%
GC Zürich D
0 - 2 I
27%
Lausanne G
1 - 2 I
43%
Basel D
0 - 2 I
46%
Luzern G
2 - 1 P
57%
Sion G
1 - 1 N
66%
Servette D
1 - 1 N
61%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Hradec Kr. D
1 - 1 N
59%
Sparta Prague G
0 - 2 I
59%
Liberec D
1 - 2 I
43%
Sparta Prague G
1 - 3 I
59%
Ostrava D
4 - 1 P
34%
Zlín G
3 - 0 P
46%
Dukla G
0 - 2 I
51%
Olomouc D
1 - 2 I
46%
Ml. Boleslav G
0 - 3 I
66%
Karviná D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Jablonec се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 53.6) у поређењу са Winterthur (SoS: 36.6). То значи да статистика Jablonec има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Winterthur на просеку 1.4 и Jablonec на 1.2 голова по мечу.

Jablonec има одбрамбену предност, примајући 1.6 по мечу наспрам 2.0 Winterthur.

Jablonec се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.1 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Jablonec има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 7.0 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Winterthur

Winterthur

VS
Jablonec

Jablonec

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више