Прескочи на садржај
Упореди Young Boys vs Sporting

Young Boys vs Sporting Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Young Boys i Sporting: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Young Boys Young Boys Domaćin
Sporting Sporting Gost
Young Boys
52.2
P I I N N N P I P P

Poslednjih 10 Utakmica

Sporting
63.8
P P N N I N P I P P

Osvojene Kategorije

1

Young Boys

5

Nerešeno

9

Sporting

Radar Učinka

Young Boys
Sporting

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 3N, 3I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
+6

+6

+11

+11

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
A. Sanches (4 golova)
L. Suárez (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 13
1. Poluvreme: 9 / 2. Poluvreme: 13
Pobede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
49.6

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 50.7

55.6

Težina Lige: 82.6, Kvalitet Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.49

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.21

2.39

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.19

Korigovana Snaga
52.2

Napad: 56.4, Odbrana: 63.1, Forma: 39.8

63.8

Napad: 77.4, Odbrana: 66.9, Forma: 52.8

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

4
3

46-60'

4
5

61-75'

6
5

76-90+'

4
Young Boys
Sporting
Young Boys

Analiza Snage

52.2

Ukupno

Napad 56.4
Odbrana 63.1
Forma 39.8
Doslednost 50.5
Sporting

Analiza Snage

63.8

Ukupno

Napad 77.4
Odbrana 66.9
Forma 52.8
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

48.0 vs 82.6

Kvalitet Protivnika

50.7 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Young Boys logo Young Boys
P
Basel (50%)
I
Lugano (59%)
I
St.Gallen (59%)
N
Servette (61%)
N
Basel (51%)
N
Lugano (50%)
P
Lausanne (43%)
I
Thun (44%)
Sporting logo Sporting
P
Rio Ave (66%)
P
Vitória SC (54%)
N
Tondela (52%)
N
AVS (64%)
I
Benfica (75%)
N
Arsenal (77%)
P
Estrela (54%)
I
Arsenal (72%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Basel D
3 - 0 P
50%
Lugano G
0 - 1 I
59%
St.Gallen D
1 - 2 I
59%
Servette D
1 - 1 N
61%
Basel G
3 - 3 N
51%
Lugano D
1 - 1 N
50%
Lausanne G
2 - 0 P
43%
Thun D
1 - 2 I
44%
Luzern G
2 - 1 P
57%
Zürich D
3 - 0 P
33%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rio Ave G
4 - 1 P
66%
Vitória SC D
5 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 2 N
52%
AVS G
1 - 1 N
64%
Benfica D
1 - 2 I
75%
Arsenal G
0 - 0 N
77%
Estrela G
1 - 0 P
54%
Arsenal D
0 - 1 I
72%
Santa Clara D
4 - 2 P
66%
Alverca G
4 - 1 P
64%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 49.6 vs 55.6), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Sporting има нападачку предност са 2.2 голова по мечу наспрам 1.7 Young Boys.

Обе одбране су упоредиве, са Young Boys који прима 1.1 и Sporting који прима 1.1 по мечу.

Young Boys се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sporting се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

Sporting је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Sporting има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 11.6 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Young Boys

Young Boys

VS
Sporting

Sporting

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више