Прескочи на садржај
Упореди Zagłębie vs PSV

Zagłębie vs PSV Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Zagłębie i PSV: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Zagłębie Zagłębie Domaćin
PSV PSV Gost
Zagłębie
47.1
P N I I P I I I P P

Poslednjih 10 Utakmica

PSV
80.0
P N P P P I I P P P

Osvojene Kategorije

2

Zagłębie

1

Nerešeno

12

PSV

Radar Učinka

Zagłębie
PSV

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 1N, 5I

70%

7P, 1N, 2I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

2.9

29 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+13

+13

Čista Mreža
40%

4 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
M. Reguła (2 golova)
R. Pepi (7 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 6
1. Poluvreme: 12 / 2. Poluvreme: 17
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.2

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 52.3

78.6

Težina Lige: 80.0, Kvalitet Protivnika: 61.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

100%

2P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.99

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.01

3.64

Stvarno: 2.9 | Razl: -0.74

Korigovana Snaga
47.1

Napad: 34.7, Odbrana: 72.9, Forma: 41.7

80.0

Napad: 100, Odbrana: 60.0, Forma: 90.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4
2

16-30'

2

31-45'

4
1

46-60'

7
4

61-75'

3
1

76-90+'

9
Zagłębie
PSV
Zagłębie

Analiza Snage

47.1

Ukupno

Napad 34.7
Odbrana 72.9
Forma 41.7
Doslednost 39.7
PSV

Analiza Snage

80.0

Ukupno

Napad 100
Odbrana 60.0
Forma 90.0
Doslednost 53.2

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 80.0

Kvalitet Protivnika

52.3 vs 61.8

Protiv Elitnih

0% vs 100%
Zagłębie logo Zagłębie
P
Górnik (58%)
N
Cracovia (40%)
I
Nieciecza (36%)
I
Legia (64%)
P
Radomiak (53%)
I
Arka (49%)
I
Motor (59%)
I
Lech (64%)
PSV logo PSV
P
Go Ahead (70%)
N
Ajax (67%)
P
Zwolle (54%)
P
Sparta (49%)
P
Utrecht (70%)
I
Telstar (69%)
I
NEC (64%)
P
AZ (67%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Górnik G
2 - 0 P
58%
Cracovia D
0 - 0 N
40%
Nieciecza D
1 - 2 I
36%
Legia G
0 - 1 I
64%
Radomiak D
1 - 0 P
53%
Arka G
1 - 3 I
49%
Motor G
0 - 1 I
59%
Lech D
0 - 1 I
64%
Piast G
3 - 1 P
58%
Wisła Płock D
2 - 0 P
42%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Ajax G
2 - 2 N
67%
Zwolle D
6 - 1 P
54%
Sparta G
2 - 0 P
49%
Utrecht D
4 - 3 P
70%
Telstar G
1 - 3 I
69%
NEC D
2 - 3 I
64%
AZ D
2 - 1 P
67%
Heracles G
3 - 1 P
41%
Heerenveen D
3 - 1 P
67%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

PSV се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 78.6) у поређењу са Zagłębie (SoS: 54.2). То значи да статистика PSV има већу тежину.

Напад PSV је на другом нивоу, са просеком од 2.9 голова по мечу и R. Pepi на челу са 7 голова. Zagłębie постиже само 1.0 по мечу.

Zagłębie има одбрамбену предност, примајући 0.9 по мечу наспрам 1.6 PSV.

Zagłębie се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Фактор домаћег терена иде у корист PSV, са 80% победа код куће.

PSV је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, PSV је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (100), одбрани (60.0) и форми (90.0) не оставља простор за сумњу. Zagłębie мора да пружи изузетну партију.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Zagłębie

Zagłębie

VS
PSV

PSV

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више