Прескочи на садржај
Упореди Železničar P vs Brann

Železničar P vs Brann Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Železničar P i Brann: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Železničar P Železničar P Domaćin
Brann Brann Gost
Železničar P
57.4
N P N N I P P I P N

Poslednjih 10 Utakmica

Brann
45.1
P P N I I P I I I I

Osvojene Kategorije

7

Železničar P

3

Nerešeno

5

Brann

Radar Učinka

Železničar P
Brann

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 4N, 2I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

+5

+5

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Karikari (4 golova)
K. Ingason (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 10 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
55.1

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 55.2

42.3

Težina Lige: 57.0, Kvalitet Protivnika: 55.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.64

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.06

2.14

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.24

Korigovana Snaga
57.4

Napad: 59.6, Odbrana: 73.6, Forma: 42.0

45.1

Napad: 58.5, Odbrana: 49.2, Forma: 27.7

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

3
3

31-45'

5
3

46-60'

4
3

61-75'

2
6

76-90+'

4
Železničar P
Brann
Železničar P

Analiza Snage

57.4

Ukupno

Napad 59.6
Odbrana 73.6
Forma 42.0
Doslednost 56.8
Brann

Analiza Snage

45.1

Ukupno

Napad 58.5
Odbrana 49.2
Forma 27.7
Doslednost 46.0

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 57.0

Kvalitet Protivnika

55.2 vs 55.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
N
Radnik (50%)
P
OFK (53%)
N
Vojvodina (68%)
N
Red Star (69%)
I
Partizan (57%)
P
Javor (56%)
P
Novi Pazar (41%)
I
Čukarički (50%)
Brann logo Brann
P
Fredrikstad (39%)
P
Tromsø (68%)
N
Rosenborg (46%)
I
Viking (70%)
I
Sandefjord (50%)
P
HamKam (55%)
I
Tromsø (63%)
I
Kristiansund (48%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Radnik D
1 - 1 N
50%
OFK D
2 - 0 P
53%
Vojvodina G
0 - 0 N
68%
Red Star D
2 - 2 N
69%
Partizan G
1 - 2 I
57%
Javor G
2 - 1 P
56%
Novi Pazar D
2 - 0 P
41%
Čukarički G
2 - 3 I
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 P
48%
TSC G
0 - 0 N
60%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Fredrikstad D
3 - 1 P
39%
Tromsø G
5 - 0 P
68%
Rosenborg G
1 - 1 N
46%
Viking G
2 - 3 I
70%
Sandefjord D
0 - 1 I
50%
HamKam G
5 - 1 P
55%
Tromsø D
1 - 2 I
63%
Kristiansund G
2 - 3 I
48%
Bologna G
0 - 1 I
61%
Bologna D
0 - 1 I
56%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Železničar P се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 55.1) у поређењу са Brann (SoS: 42.3). То значи да статистика Železničar P има већу тежину.

Оба тима су уједначена у нападу, са Železničar P на просеку 1.7 и Brann на 1.9 голова по мечу.

Železničar P има одбрамбену предност, примајући 0.9 по мечу наспрам 1.4 Brann.

Železničar P се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Železničar P има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 12.3 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Železničar P

Železničar P

VS
Brann

Brann

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више