Прескочи на садржај
Упореди Železničar P vs Lokomotiva

Železničar P vs Lokomotiva Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Železničar P i Lokomotiva: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Železničar P Železničar P Domaćin
Lokomotiva Lokomotiva Gost
Železničar P
57.4
N P N N I P P I P N

Poslednjih 10 Utakmica

Lokomotiva
36.1
N I N P P P N I I N

Osvojene Kategorije

11

Železničar P

4

Nerešeno

0

Lokomotiva

Radar Učinka

Železničar P
Lokomotiva

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 4N, 2I

30%

3P, 4N, 3I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

-4

-4

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Karikari (4 golova)
M. Sušak (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 5
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.1

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 55.2

34.9

Težina Lige: 45.0, Kvalitet Protivnika: 48.3

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.64

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.06

0.92

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.08

Korigovana Snaga
57.4

Napad: 59.6, Odbrana: 73.6, Forma: 42.0

36.1

Napad: 28.3, Odbrana: 45.3, Forma: 25.5

Analiza Vremena Golova

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

2
3

46-60'

3
3

61-75'

2
6

76-90+'

1
Železničar P
Lokomotiva
Železničar P

Analiza Snage

57.4

Ukupno

Napad 59.6
Odbrana 73.6
Forma 42.0
Doslednost 56.8
Lokomotiva

Analiza Snage

36.1

Ukupno

Napad 28.3
Odbrana 45.3
Forma 25.5
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 45.0

Kvalitet Protivnika

55.2 vs 48.3

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
N
Radnik (50%)
P
OFK (53%)
N
Vojvodina (68%)
N
Red Star (69%)
I
Partizan (57%)
P
Javor (56%)
P
Novi Pazar (41%)
I
Čukarički (50%)
Lokomotiva logo Lokomotiva
N
Varaždin (54%)
I
Rijeka (44%)
N
Osijek (46%)
P
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Istra (40%)
N
Vukovar (37%)
I
Dinamo Zagreb (71%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Radnik D
1 - 1 N
50%
OFK D
2 - 0 P
53%
Vojvodina G
0 - 0 N
68%
Red Star D
2 - 2 N
69%
Partizan G
1 - 2 I
57%
Javor G
2 - 1 P
56%
Novi Pazar D
2 - 0 P
41%
Čukarički G
2 - 3 I
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 P
48%
TSC G
0 - 0 N
60%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Varaždin G
1 - 1 N
54%
Rijeka D
0 - 3 I
44%
Osijek G
0 - 0 N
46%
Slaven D
2 - 1 P
35%
Gorica G
2 - 0 P
50%
Istra D
2 - 0 P
40%
Vukovar G
1 - 1 N
37%
Dinamo Zagreb D
0 - 5 I
71%
Hajduk G
1 - 2 I
58%
Varaždin D
1 - 1 N
48%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Železničar P се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 55.1) у поређењу са Lokomotiva (SoS: 34.9). То значи да статистика Železničar P има већу тежину.

Železničar P има нападачку предност са 1.7 голова по мечу наспрам 1.0 Lokomotiva.

Železničar P има одбрамбену предност, примајући 0.9 по мечу наспрам 1.4 Lokomotiva.

Železničar P се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Železničar P се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (57.4 vs 36.1), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Železničar P

Železničar P

VS
Lokomotiva

Lokomotiva

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више