Прескочи на садржај
Упореди Železničar P vs Sion

Železničar P vs Sion Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Železničar P i Sion: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Železničar P Železničar P Domaćin
Sion Sion Gost
Železničar P
57.4
N P N N I P P I P N

Poslednjih 10 Utakmica

Sion
66.2
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

4

Železničar P

3

Nerešeno

8

Sion

Radar Učinka

Železničar P
Sion

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
40%

4P, 4N, 2I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

+14

+14

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
K. Karikari (4 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 7 / 2. Poluvreme: 12
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
55.1

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 55.2

48.5

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 48.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.64

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.06

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigovana Snaga
57.4

Napad: 59.6, Odbrana: 73.6, Forma: 42.0

66.2

Napad: 62.4, Odbrana: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
2

16-30'

4
3

31-45'

1
3

46-60'

2
3

61-75'

7
6

76-90+'

3
Železničar P
Sion
Železničar P

Analiza Snage

57.4

Ukupno

Napad 59.6
Odbrana 73.6
Forma 42.0
Doslednost 56.8
Sion

Analiza Snage

66.2

Ukupno

Napad 62.4
Odbrana 82.1
Forma 59.1
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 48.0

Kvalitet Protivnika

55.2 vs 48.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
N
Radnik (50%)
P
OFK (53%)
N
Vojvodina (68%)
N
Red Star (69%)
I
Partizan (57%)
P
Javor (56%)
P
Novi Pazar (41%)
I
Čukarički (50%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (38%)
N
Winterthur (38%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Radnik D
1 - 1 N
50%
OFK D
2 - 0 P
53%
Vojvodina G
0 - 0 N
68%
Red Star D
2 - 2 N
69%
Partizan G
1 - 2 I
57%
Javor G
2 - 1 P
56%
Novi Pazar D
2 - 0 P
41%
Čukarički G
2 - 3 I
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 P
48%
TSC G
0 - 0 N
60%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
38%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Статистика указује на јасан правац у овом мечу, мада аутсајдер не треба да буде потцењен.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 55.1 vs 48.5), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Železničar P на просеку 1.7 и Sion на 1.9 голова по мечу.

Sion има одбрамбену предност, примајући 0.5 по мечу наспрам 0.9 Železničar P.

Železničar P се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Sion је јак тим у гостима са 67% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.5 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — могуће.

Sion има предност према коригованим показатељима, али исход није предодређен. Разлика од 8.8 поена сугерише конкурентан меч.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Železničar P

Železničar P

VS
Sion

Sion

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више