Прескочи на садржај
Упореди Zorya vs La Louvière

Zorya vs La Louvière Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Zorya i La Louvière: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Zorya Zorya Domaćin
La Louvière La Louvière Gost
Zorya
64.3
P N P P I I P N N P

Poslednjih 10 Utakmica

La Louvière
35.9
P I I I I I N P N N

Osvojene Kategorije

12

Zorya

2

Nerešeno

1

La Louvière

Radar Učinka

Zorya
La Louvière

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
50%

5P, 3N, 2I

20%

2P, 3N, 5I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
+6

+6

-6

-6

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
P. Budkivskyi (5 golova)
P. Fall (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 12
1. Poluvreme: 5 / 2. Poluvreme: 9
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
67.3

Težina Lige: 98.0, Kvalitet Protivnika: 66.0

44.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 55.6

Protiv Elitnih
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.1

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.3

1.47

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.07

Korigovana Snaga
64.3

Napad: 70.4, Odbrana: 70.4, Forma: 58.7

35.9

Napad: 44.1, Odbrana: 31.5, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

3
7

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

3
Zorya
La Louvière
Zorya

Analiza Snage

64.3

Ukupno

Napad 70.4
Odbrana 70.4
Forma 58.7
Doslednost 53.2
La Louvière

Analiza Snage

35.9

Ukupno

Napad 44.1
Odbrana 31.5
Forma 18.9
Doslednost 61.3

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 62.4

Kvalitet Protivnika

66.0 vs 55.6

Protiv Elitnih

20% vs 0%
Zorya logo Zorya
P
Oleksandria (49%)
N
Metalist 1925 (74%)
P
Rukh Vynnyky (49%)
P
Veres Rivne (62%)
I
Shakhtar D (78%)
I
Dynamo Kyiv (83%)
P
Epitsentr (74%)
N
Obolon (63%)
La Louvière logo La Louvière
P
Cercle Brugge (46%)
I
Dender (40%)
I
ZW (59%)
I
ZW (54%)
I
Cercle Brugge (63%)
I
Dender (46%)
N
Genk (61%)
P
Cercle Brugge (63%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Oleksandria G
2 - 1 P
49%
Metalist 1925 D
1 - 1 N
74%
Rukh Vynnyky G
2 - 1 P
49%
Veres Rivne D
2 - 0 P
62%
Shakhtar D D
1 - 2 I
78%
Dynamo Kyiv G
1 - 3 I
83%
Epitsentr D
1 - 0 P
74%
Obolon G
3 - 3 N
63%
Kolos G
1 - 1 N
83%
SK Poltava D
4 - 0 P
45%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Cercle Brugge D
4 - 1 P
46%
Dender G
1 - 2 I
40%
ZW G
0 - 4 I
59%
ZW D
0 - 2 I
54%
Cercle Brugge G
0 - 3 I
63%
Dender D
0 - 1 I
46%
Genk D
5 - 5 N
61%
Cercle Brugge G
3 - 1 P
63%
Antwerp D
0 - 0 N
52%
Standard G
1 - 1 N
72%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Zorya се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 67.3) у поређењу са La Louvière (SoS: 44.4). То значи да статистика Zorya има већу тежину.

Zorya има нападачку предност са 1.8 голова по мечу наспрам 1.4 La Louvière.

У одбрани Zorya је далеко супериорнији, примајући само 1.2 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док La Louvière прима 2.0 по мечу.

Zorya се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 1 од 5 мечева.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.2 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

Zorya се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (64.3 vs 35.9), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Zorya

Zorya

VS
La Louvière

La Louvière

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више