Прескочи на садржај
Упореди ZW vs Mechelen

ZW vs Mechelen Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite ZW i Mechelen: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

ZW ZW Domaćin
Mechelen Mechelen Gost
ZW
60.1
P P P P P N P I I I

Poslednjih 10 Utakmica

Mechelen
26.6
I P I I I I N I P I

Osvojene Kategorije

11

ZW

3

Nerešeno

1

Mechelen

Radar Učinka

ZW
Mechelen

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
60%

6P, 1N, 3I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
+6

+6

-16

-16

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
J. Opoku (5 golova)
B. Boersma (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 11
1. Poluvreme: 4 / 2. Poluvreme: 4
Pobede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.4

Težina Lige: 62.4, Kvalitet Protivnika: 50.7

44.7

Težina Lige: 59.5, Kvalitet Protivnika: 59.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.84

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.14

0.83

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.03

Korigovana Snaga
60.1

Napad: 59.7, Odbrana: 66.8, Forma: 63.2

26.6

Napad: 25.3, Odbrana: 18.9, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
2

16-30'

2
2

31-45'

4

46-60'

2
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
ZW
Mechelen
ZW

Analiza Snage

60.1

Ukupno

Napad 59.7
Odbrana 66.8
Forma 63.2
Doslednost 43.3
Mechelen

Analiza Snage

26.6

Ukupno

Napad 25.3
Odbrana 18.9
Forma 18.9
Doslednost 57.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 59.5

Kvalitet Protivnika

50.7 vs 59.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
ZW logo ZW
P
Dender (35%)
P
Cercle Brugge (51%)
P
La Louvière (38%)
P
La Louvière (42%)
P
Dender (51%)
N
Cercle Brugge (58%)
P
Charleroi (57%)
I
Gent (63%)
Mechelen logo Mechelen
I
R. Union SG (69%)
P
Gent (46%)
I
Sint-Truiden (44%)
I
Club Brugge (71%)
I
Anderlecht (35%)
I
R. Union SG (75%)
N
Gent (63%)
I
Club Brugge (83%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dender D
2 - 1 P
35%
Cercle Brugge G
3 - 2 P
51%
La Louvière D
4 - 0 P
38%
La Louvière G
2 - 0 P
42%
Dender G
2 - 1 P
51%
Cercle Brugge D
2 - 2 N
58%
Charleroi D
1 - 0 P
57%
Gent G
0 - 2 I
63%
Standard D
0 - 1 I
67%
Mechelen G
1 - 2 I
45%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
R. Union SG G
0 - 3 I
69%
Gent D
1 - 0 P
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 I
44%
Club Brugge G
1 - 6 I
71%
Anderlecht D
1 - 2 I
35%
R. Union SG D
0 - 1 I
75%
Gent G
1 - 1 N
63%
Club Brugge G
1 - 4 I
83%
Anderlecht D
1 - 0 P
47%
Gent G
1 - 3 I
63%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

ZW се суочио са знатно јачом конкуренцијом (SoS: 55.4) у поређењу са Mechelen (SoS: 44.7). То значи да статистика ZW има већу тежину.

ZW има нападачку предност са 1.7 голова по мечу наспрам 0.8 Mechelen.

У одбрани ZW је далеко супериорнији, примајући само 1.1 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Mechelen прима 2.4 по мечу.

ZW се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

Mechelen се мучио против елитне конкуренције, победивши само у 0 од 3 мечева.

ZW је јак тим у гостима са 60% победа, што сугерише да могу да играју без обзира на место.

На основу комбиноване статистике, очекује се 3.0 голова укупно. Преко 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

На основу наше свеобухватне анализе, ZW је јасан фаворит. Надмоћ у нападу (59.7), одбрани (66.8) и форми (63.2) не оставља простор за сумњу. Mechelen мора да пружи изузетну партију.

У недавном мечу Belgian Jupiler Pro League (2026-02-28), Mechelen је победио 2-1 против ZW. Mechelen је остварио ову победу код куће. Тесан резултат 2-1 показује колико су ови мечеви изједначени. ZW ће желети реванш за овај пораз. Mechelen ће имати психолошку предност од ове победе.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

ZW

ZW

VS
Mechelen

Mechelen

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више