Прескочи на садржај
Упореди Zürich vs AGF

Zürich vs AGF Statistika Glava u Glavu i Poređenje Forme

Uporedite Zürich i AGF: statistika direktnih duela, nedavna forma, golovi, odbrambeni učinak i pokazatelji snage iz poslednjih utakmica.

Zürich Zürich Domaćin
AGF AGF Gost
Zürich
33.6
P N I I I P I I I I

Poslednjih 10 Utakmica

AGF
52.9
P P N N I N P N N P

Osvojene Kategorije

3

Zürich

3

Nerešeno

9

AGF

Radar Učinka

Zürich
AGF

Statističko Poređenje

Procenat Pobeda
20%

2P, 1N, 7I

40%

4P, 5N, 1I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-9

-9

+4

+4

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strelac
Ivan Cavaleiro (3 golova)
T. Bech (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvreme: 3 / 2. Poluvreme: 7
1. Poluvreme: 6 / 2. Poluvreme: 6
Pobede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
49.1

Težina Lige: 48.0, Kvalitet Protivnika: 49.8

52.4

Težina Lige: 55.0, Kvalitet Protivnika: 50.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.96

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.04

1.14

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.06

Korigovana Snaga
33.6

Napad: 33.0, Odbrana: 36.3, Forma: 19.8

52.9

Napad: 41.0, Odbrana: 75.1, Forma: 41.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
1

16-30'

2
1

31-45'

2
1

46-60'

2
5

61-75'

2
1

76-90+'

2
Zürich
AGF
Zürich

Analiza Snage

33.6

Ukupno

Napad 33.0
Odbrana 36.3
Forma 19.8
Doslednost 57.7
AGF

Analiza Snage

52.9

Ukupno

Napad 41.0
Odbrana 75.1
Forma 41.0
Doslednost 63.7

Težina Rasporeda

Meri težinu protivnika.

Težina Lige

48.0 vs 55.0

Kvalitet Protivnika

49.8 vs 50.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Zürich logo Zürich
P
GC Zürich (31%)
N
Winterthur (46%)
I
Lausanne (48%)
I
Lugano (50%)
I
St.Gallen (60%)
P
Thun (44%)
I
Sion (62%)
I
Servette (63%)
AGF logo AGF
P
Brøndby (49%)
P
Sønderjyske (43%)
N
Midtjylland (52%)
N
Nordsjælland (60%)
I
Midtjylland (57%)
N
Nordsjælland (55%)
P
Viborg (55%)
N
Brøndby (44%)

Kvalitet Protivnika: Kvalitet protivnika kombinuje snagu lige, skorašnju formu po bodovima, gol-razliku i kontekst domaći/gostujući. Ne meri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
GC Zürich D
2 - 1 P
31%
Winterthur G
2 - 2 N
46%
Lausanne G
0 - 3 I
48%
Lugano D
0 - 1 I
50%
St.Gallen G
1 - 2 I
60%
Thun D
2 - 1 P
44%
Sion D
1 - 2 I
62%
Servette G
1 - 2 I
63%
Lausanne D
1 - 2 I
38%
Young Boys G
0 - 3 I
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Brøndby G
2 - 0 P
49%
Sønderjyske D
2 - 1 P
43%
Midtjylland D
0 - 0 N
52%
Nordsjælland G
1 - 1 N
60%
Midtjylland G
1 - 2 I
57%
Nordsjælland D
1 - 1 N
55%
Viborg G
2 - 1 P
55%
Brøndby D
0 - 0 N
44%
Sønderjyske G
1 - 1 N
48%
Vejle G
2 - 1 P
44%

AI Analiza

Гледајући сирову статистику, оба тима изгледају у форми, али примена филтера тежине распореда открива много јаснију слику.

Оба тима су се суочила са сличним нивоом конкуренције (SoS: 49.1 vs 52.4), чинећи сирову статистику поузданом основом за поређење.

Оба тима су уједначена у нападу, са Zürich на просеку 1.0 и AGF на 1.2 голова по мечу.

У одбрани AGF је далеко супериорнији, примајући само 0.8 голова по мечу уз 3 чистих мрежа, док Zürich прима 1.9 по мечу.

Zürich се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

AGF се није суочио са елитним противницима у последње време, што отежава процену њиховог потенцијала.

На основу комбиноване статистике, очекује се 2.4 голова укупно. Испод 2,5 голова је статистички тренд, оба тима постижу голове — вероватно.

AGF се издваја као фаворит. Са јачим укупним рејтингом (52.9 vs 33.6), треба да контролише утакмицу.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice na osnovu stvarnih statistika

Zürich

Zürich

VS
AGF

AGF

Da bismo uklonili trenutne oscilacije i slučajnosti u H2H (meč po meč) duelima, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od tačno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nesporni zlatni standard koji najčistije otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi ne slušamo buku prošlosti, već se fokusiramo na milimetarsku preciznost aktuelne forme.

Popularni Timovi

Користимо колачиће и local storage за побољшање вашег искуства. Сазнајте више