Hoppa till innehåll
Jämför Österrike vs Wisła Płock

Österrike vs Wisła Płock Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Österrike vs Wisła Płock: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Österrike Österrike Hemmalag
Wisła Płock Wisła Płock Bortalag
Österrike
44.0
V V O F F O F V F V

Senaste 10 Matcherna

Wisła Płock
37.1
F F F V V F V V F F

Vunna Kategorier

7

Österrike

7

Oavgjort

1

Wisła Płock

Prestandaradar

Österrike
Wisła Płock

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
40%

4V, 2O, 4F

40%

4V, 0O, 6F

Mål per Match
1.3

13 / 10 matcher

0.8

8 / 10 matcher

Insläppta per Match
1.7

17 / 10 matcher

1.7

17 / 10 matcher

Målskillnad
-4

-4

-9

-9

Hållen Nolla
40%

4 / 10 matcher

10%

1 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
40%

4 / 10 matcher

60%

6 / 10 matcher

Båda Gör Mål
60%

6 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Bästa Målskytt
K. Boateng (3 mål)
D. Jurić (3 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 6 / 2:a Halvlek: 7
1:a Halvlek: 5 / 2:a Halvlek: 3
Hemmavinster
25%

1V / 4 matcher

25%

1V / 4 matcher

Bortavinster
50%

3V / 6 matcher

50%

3V / 6 matcher

Spelschemasvårighet
54.0

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 53.3

53.3

Ligasvårighet: 57.0, Motståndarkvalitet: 50.8

Mot Topplag
0%

0V / 0 matcher

0%

0V / 0 matcher

Förväntade mål (xG)
1.15

Faktiskt: 1.3 | Diff: +0.15

0.78

Faktiskt: 0.8 | Diff: +0.02

Justerad Styrka
44.0

Anfall: 45.1, Försvar: 45.1, Form: 41.6

37.1

Anfall: 27.5, Försvar: 44.8, Form: 41.3

Analys av Måltider

2

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

3
4

46-60'

2
3

61-75'

1
1

76-90+'

Österrike
Wisła Płock
Österrike

Styrkeanalys

44.0

Totalt

Anfall 45.1
Försvar 45.1
Form 41.6
Stabilitet 44.8
Wisła Płock

Styrkeanalys

37.1

Totalt

Anfall 27.5
Försvar 44.8
Form 41.3
Stabilitet 35.2

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

55.0 vs 57.0

Motståndarkvalitet

53.3 vs 50.8

Mot Topplag

0% vs 0%
Österrike logo Österrike
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
O
Sturm (66%)
F
RB Salzburg (51%)
F
RB Salzburg (46%)
O
Rapid Vienna (48%)
F
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
F
Motor (54%)
F
Pogoń (54%)
F
Radomiak (53%)
V
Nieciecza (41%)
V
Lechia (46%)
F
GKS Katowice (64%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Cracovia (45%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Rapid Vienna B
2 - 0 V
53%
Hartberg H
1 - 0 V
39%
Sturm B
1 - 1 O
66%
RB Salzburg B
1 - 3 F
51%
RB Salzburg H
1 - 3 F
46%
Rapid Vienna H
1 - 1 O
48%
LASK B
1 - 4 F
69%
Hartberg B
1 - 0 V
44%
Sturm H
2 - 5 F
62%
Ried B
2 - 0 V
55%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Motor H
0 - 4 F
54%
Pogoń B
0 - 3 F
54%
Radomiak H
0 - 1 F
53%
Nieciecza B
3 - 1 V
41%
Lechia H
1 - 0 V
46%
GKS Katowice B
0 - 1 F
64%
Jagiellonia B
2 - 1 V
53%
Cracovia B
2 - 1 V
45%
Arka H
0 - 3 F
44%
Zagłębie B
0 - 2 F
54%

AI-Analys

Statistiken pekar i en tydlig riktning i denna match, även om underdogen inte bör underskattas.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 54.0 vs 53.3), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

Austria har den offensiva fördelen med 1.3 mål per match mot Wisła Płocks 0.8.

Båda försvar är jämförbara, med Austria på 1.7 och Wisła Płock på 1.7 insläppta per match.

Austria har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Wisła Płock har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.8 mål totalt. Över 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

Austria har fördelen enligt justerade mått, men resultatet är långt ifrån givet. Skillnaden på 6.9 poäng antyder en jämn match.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Österrike

Österrike

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer