Hoppa till innehåll
Jämför Kudrivka vs Radnički Niš

Kudrivka vs Radnički Niš Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Kudrivka vs Radnički Niš: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Kudrivka Kudrivka Hemmalag
Radnički Niš Radnički Niš Bortalag
Kudrivka
38.7
F O F F F F F O O V

Senaste 10 Matcherna

Radnički Niš
36.1
V V F V O F F F F O

Vunna Kategorier

3

Kudrivka

4

Oavgjort

8

Radnički Niš

Prestandaradar

Kudrivka
Radnički Niš

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
10%

1V, 3O, 6F

30%

3V, 2O, 5F

Mål per Match
0.6

6 / 10 matcher

1.1

11 / 10 matcher

Insläppta per Match
1.2

12 / 10 matcher

1.6

16 / 10 matcher

Målskillnad
-6

-6

-5

-5

Hållen Nolla
20%

2 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
20%

2 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Båda Gör Mål
40%

4 / 10 matcher

50%

5 / 10 matcher

Bästa Målskytt
O. Kozak (2 mål)
A. Shestyuk (5 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 0 / 2:a Halvlek: 6
1:a Halvlek: 3 / 2:a Halvlek: 8
Hemmavinster
0%

0V / 4 matcher

50%

2V / 4 matcher

Bortavinster
17%

1V / 6 matcher

17%

1V / 6 matcher

Spelschemasvårighet
64.7

Ligasvårighet: 98.0, Motståndarkvalitet: 72.8

40.6

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 53.2

Mot Topplag
0%

0V / 7 matcher

0%

0V / 1 matcher

Förväntade mål (xG)
0.73

Faktiskt: 0.6 | Diff: -0.13

1.09

Faktiskt: 1.1 | Diff: +0.01

Justerad Styrka
38.7

Anfall: 22.9, Försvar: 68.8, Form: 11.5

36.1

Anfall: 33.2, Försvar: 42.3, Form: 27.2

Analys av Måltider

0-15'

16-30'

31-45'

3
1

46-60'

4
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Kudrivka
Radnički Niš
Kudrivka

Styrkeanalys

38.7

Totalt

Anfall 22.9
Försvar 68.8
Form 11.5
Stabilitet 74.8
Radnički Niš

Styrkeanalys

36.1

Totalt

Anfall 33.2
Försvar 42.3
Form 27.2
Stabilitet 49.3

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

98.0 vs 55.0

Motståndarkvalitet

72.8 vs 53.2

Mot Topplag

0% vs 0%
Kudrivka logo Kudrivka
F
Kolos (83%)
O
Obolon (63%)
F
Shakhtar D (78%)
F
Metalist 1925 (79%)
F
Kryvbas KR (71%)
F
Epitsentr (79%)
F
Polissya (77%)
O
Veres Rivne (62%)
Radnički Niš logo Radnički Niš
V
Mladost Lučani (48%)
V
Napredak (34%)
F
FK IMT (63%)
V
Javor (52%)
O
Radnički Krag (57%)
F
Vojvodina (68%)
F
OFK (53%)
F
Red Star (74%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Kolos B
0 - 1 F
83%
Obolon B
1 - 1 O
63%
Shakhtar D H
1 - 3 F
78%
Metalist 1925 B
0 - 1 F
79%
Kryvbas KR H
1 - 2 F
71%
Epitsentr B
0 - 1 F
79%
Polissya H
0 - 2 F
77%
Veres Rivne H
0 - 0 O
62%
Karpaty Lviv B
1 - 1 O
86%
SK Poltava B
2 - 0 V
50%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Mladost Lučani H
1 - 0 V
48%
Napredak B
1 - 0 V
34%
FK IMT B
0 - 2 F
63%
Javor H
3 - 2 V
52%
Radnički Krag B
1 - 1 O
57%
Vojvodina B
2 - 3 F
68%
OFK H
1 - 2 F
53%
Red Star B
0 - 2 F
74%
Spartak H
0 - 2 F
28%
Radnik B
2 - 2 O
55%

AI-Analys

Detta är en fascinerande match mellan två jämnstarka lag. De råa siffrorna berättar en historia, men analysen av motståndarnas kvalitet tillför avgörande kontext.

Kudrivka har mött betydligt starkare motstånd (SoS: 64.7) jämfört med Radnički Niš (SoS: 40.6). Detta innebär att Kudrivkas statistik väger tyngre.

Radnički Niš har den offensiva fördelen med 1.1 mål per match mot Kudrivkas 0.6.

Kudrivka har den defensiva fördelen, med 1.2 insläppta per match mot Radnički Nišs 1.6.

Kudrivka har haft svårt mot topplag och bara vunnit 0 av 7 matcher.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.2 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

Detta är en äkta slantsingling. Båda lagen är anmärkningsvärt jämnstarka i alla mått.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Kudrivka

Kudrivka

VS
Radnički Niš

Radnički Niš

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer