Hoppa till innehåll
Jämför Nieciecza vs Volendam

Nieciecza vs Volendam Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Nieciecza vs Volendam: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Nieciecza Nieciecza Hemmalag
Volendam Volendam Bortalag
Nieciecza
33.8
F F V F F V F F F O

Senaste 10 Matcherna

Volendam
36.2
O F V F O F F F V F

Vunna Kategorier

6

Nieciecza

4

Oavgjort

5

Volendam

Prestandaradar

Nieciecza
Volendam

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
20%

2V, 1O, 7F

20%

2V, 2O, 6F

Mål per Match
1.1

11 / 10 matcher

0.8

8 / 10 matcher

Insläppta per Match
2.2

22 / 10 matcher

1.5

15 / 10 matcher

Målskillnad
-11

-11

-7

-7

Hållen Nolla
0%

0 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
70%

7 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Båda Gör Mål
80%

8 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Bästa Målskytt
K. Zapolnik (3 mål)
R. Mühren (3 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 4 / 2:a Halvlek: 7
1:a Halvlek: 2 / 2:a Halvlek: 6
Hemmavinster
20%

1V / 5 matcher

25%

1V / 4 matcher

Bortavinster
20%

1V / 5 matcher

17%

1V / 6 matcher

Spelschemasvårighet
56.1

Ligasvårighet: 57.0, Motståndarkvalitet: 55.5

53.2

Ligasvårighet: 80.0, Motståndarkvalitet: 60.5

Mot Topplag
0%

0V / 0 matcher

0%

0V / 1 matcher

Förväntade mål (xG)
0.99

Faktiskt: 1.1 | Diff: +0.11

0.77

Faktiskt: 0.8 | Diff: +0.03

Justerad Styrka
33.8

Anfall: 38.9, Försvar: 28.3, Form: 21.2

36.2

Anfall: 27.5, Försvar: 51.6, Form: 20.6

Analys av Måltider

1

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

2

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

2
Nieciecza
Volendam
Nieciecza

Styrkeanalys

33.8

Totalt

Anfall 38.9
Försvar 28.3
Form 21.2
Stabilitet 57.7
Volendam

Styrkeanalys

36.2

Totalt

Anfall 27.5
Försvar 51.6
Form 20.6
Stabilitet 59.2

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

57.0 vs 80.0

Motståndarkvalitet

55.5 vs 60.5

Mot Topplag

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
F
Legia (59%)
F
GKS Katowice (64%)
V
Zagłębie (54%)
F
Wisła Płock (42%)
F
Widzew (59%)
V
Piast (53%)
F
Lech (69%)
F
Motor (54%)
Volendam logo Volendam
O
Excelsior (60%)
F
Heerenveen (67%)
V
Heracles (41%)
F
Twente (81%)
O
Feyenoord (67%)
F
Sparta (49%)
F
Fortuna (56%)
F
NEC (69%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Legia H
0 - 1 F
59%
GKS Katowice B
1 - 5 F
64%
Zagłębie B
2 - 1 V
54%
Wisła Płock H
1 - 3 F
42%
Widzew B
0 - 1 F
59%
Piast H
3 - 2 V
53%
Lech B
1 - 4 F
69%
Motor H
1 - 2 F
54%
Kielce B
1 - 2 F
48%
Radomiak H
1 - 1 O
53%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Excelsior B
1 - 1 O
60%
Heerenveen H
0 - 2 F
67%
Heracles B
2 - 0 V
41%
Twente B
1 - 2 F
81%
Feyenoord H
0 - 0 O
67%
Sparta B
0 - 2 F
49%
Fortuna H
1 - 2 F
56%
NEC B
0 - 3 F
69%
Groningen H
3 - 2 V
61%
NAC B
0 - 1 F
54%

AI-Analys

Detta är en fascinerande match mellan två jämnstarka lag. De råa siffrorna berättar en historia, men analysen av motståndarnas kvalitet tillför avgörande kontext.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 56.1 vs 53.2), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

Nieciecza har den offensiva fördelen med 1.1 mål per match mot Volendams 0.8.

Volendam har den defensiva fördelen, med 1.5 insläppta per match mot Niecieczas 2.2.

Nieciecza har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.8 mål totalt. Över 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — troligt.

Detta är en äkta slantsingling. Båda lagen är anmärkningsvärt jämnstarka i alla mått.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Nieciecza

Nieciecza

VS
Volendam

Volendam

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer