Hoppa till innehåll
Jämför Radnički Krag vs Aris

Radnički Krag vs Aris Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Radnički Krag vs Aris: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Radnički Krag Radnički Krag Hemmalag
Aris Aris Bortalag
Radnički Krag
45.7
O O V O O O O O F O

Senaste 10 Matcherna

Aris
46.8
V V V O F O O F O O

Vunna Kategorier

5

Radnički Krag

2

Oavgjort

8

Aris

Prestandaradar

Radnički Krag
Aris

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
10%

1V, 8O, 1F

30%

3V, 5O, 2F

Mål per Match
0.8

8 / 10 matcher

1.2

12 / 10 matcher

Insläppta per Match
0.5

5 / 10 matcher

1.1

11 / 10 matcher

Målskillnad
+3

+3

+1

+1

Hållen Nolla
60%

6 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
20%

2 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Båda Gör Mål
30%

3 / 10 matcher

60%

6 / 10 matcher

Bästa Målskytt
E. Sokler (4 mål)
B. Garré (3 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 4 / 2:a Halvlek: 4
1:a Halvlek: 7 / 2:a Halvlek: 5
Hemmavinster
20%

1V / 5 matcher

40%

2V / 5 matcher

Bortavinster
0%

0V / 5 matcher

20%

1V / 5 matcher

Spelschemasvårighet
53.4

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 52.3

51.4

Ligasvårighet: 56.0, Motståndarkvalitet: 48.3

Mot Topplag
0%

0V / 0 matcher

0%

0V / 0 matcher

Förväntade mål (xG)
0.85

Faktiskt: 0.8 | Diff: -0.05

1.32

Faktiskt: 1.2 | Diff: -0.12

Justerad Styrka
45.7

Anfall: 27.6, Försvar: 86.2, Form: 10.3

46.8

Anfall: 40.6, Försvar: 64.2, Form: 30.4

Analys av Måltider

2

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

3
3

46-60'

1
1

61-75'

1

76-90+'

3
Radnički Krag
Aris
Radnički Krag

Styrkeanalys

45.7

Totalt

Anfall 27.6
Försvar 86.2
Form 10.3
Stabilitet 85.3
Aris

Styrkeanalys

46.8

Totalt

Anfall 40.6
Försvar 64.2
Form 30.4
Stabilitet 62.8

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

55.0 vs 56.0

Motståndarkvalitet

52.3 vs 48.3

Mot Topplag

0% vs 0%
Radnički Krag logo Radnički Krag
O
FK IMT (63%)
O
TSC (56%)
V
Spartak (28%)
O
Mladost Lučani (53%)
O
Radnički Niš (44%)
O
Čukarički (50%)
O
Mladost Lučani (48%)
O
TSC (60%)
Aris logo Aris
V
OFI (44%)
V
OFI (49%)
V
Volos (39%)
O
Levadiakos (49%)
F
OFI (44%)
O
Panserraikos (54%)
O
Atromitos (54%)
F
Panathinaikos (57%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
FK IMT B
0 - 0 O
63%
TSC H
2 - 2 O
56%
Spartak H
4 - 0 V
28%
Mladost Lučani B
0 - 0 O
53%
Radnički Niš H
1 - 1 O
44%
Čukarički B
0 - 0 O
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 O
48%
TSC B
0 - 0 O
60%
Vojvodina H
0 - 1 F
63%
OFK B
0 - 0 O
58%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
OFI H
3 - 1 V
44%
OFI B
2 - 0 V
49%
Volos H
3 - 2 V
39%
Levadiakos B
1 - 1 O
49%
OFI H
0 - 2 F
44%
Panserraikos B
0 - 0 O
54%
Atromitos H
0 - 0 O
54%
Panathinaikos B
1 - 3 F
57%
Kifisia H
1 - 1 O
49%
Volos B
1 - 1 O
44%

AI-Analys

Detta är en fascinerande match mellan två jämnstarka lag. De råa siffrorna berättar en historia, men analysen av motståndarnas kvalitet tillför avgörande kontext.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 53.4 vs 51.4), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

Aris har den offensiva fördelen med 1.2 mål per match mot Radnički Krags 0.8.

Radnički Krag har den defensiva fördelen, med 0.5 insläppta per match mot Ariss 1.1.

Radnički Krag har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Aris har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 1.8 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

Detta är en äkta slantsingling. Båda lagen är anmärkningsvärt jämnstarka i alla mått.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Radnički Krag

Radnički Krag

VS
Aris

Aris

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer