Hoppa till innehåll
Jämför Rukh Vynnyky vs Radnički Krag

Rukh Vynnyky vs Radnički Krag Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Rukh Vynnyky vs Radnički Krag: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Rukh Vynnyky Rukh Vynnyky Hemmalag
Radnički Krag Radnički Krag Bortalag
Rukh Vynnyky
27.3
O F F F O F F F F F

Senaste 10 Matcherna

Radnički Krag
45.7
O O V O O O O O F O

Vunna Kategorier

2

Rukh Vynnyky

4

Oavgjort

9

Radnički Krag

Prestandaradar

Rukh Vynnyky
Radnički Krag

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
0%

0V, 2O, 8F

10%

1V, 8O, 1F

Mål per Match
0.3

3 / 10 matcher

0.8

8 / 10 matcher

Insläppta per Match
2.0

20 / 10 matcher

0.5

5 / 10 matcher

Målskillnad
-17

-17

+3

+3

Hållen Nolla
10%

1 / 10 matcher

60%

6 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
60%

6 / 10 matcher

20%

2 / 10 matcher

Båda Gör Mål
30%

3 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Bästa Målskytt
Igor Neves (2 mål)
E. Sokler (4 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 2 / 2:a Halvlek: 1
1:a Halvlek: 4 / 2:a Halvlek: 4
Hemmavinster
0%

0V / 6 matcher

20%

1V / 5 matcher

Bortavinster
0%

0V / 4 matcher

0%

0V / 5 matcher

Spelschemasvårighet
65.3

Ligasvårighet: 98.0, Motståndarkvalitet: 74.5

53.4

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 52.3

Mot Topplag
0%

0V / 8 matcher

0%

0V / 0 matcher

Förväntade mål (xG)
0.46

Faktiskt: 0.3 | Diff: -0.16

0.85

Faktiskt: 0.8 | Diff: -0.05

Justerad Styrka
27.3

Anfall: 11.5, Försvar: 38.4, Form: 0.0

45.7

Anfall: 27.6, Försvar: 86.2, Form: 10.3

Analys av Måltider

0-15'

2
1

16-30'

2

31-45'

1

46-60'

3

61-75'

1
1

76-90+'

Rukh Vynnyky
Radnički Krag
Rukh Vynnyky

Styrkeanalys

27.3

Totalt

Anfall 11.5
Försvar 38.4
Form 0.0
Stabilitet 95.2
Radnički Krag

Styrkeanalys

45.7

Totalt

Anfall 27.6
Försvar 86.2
Form 10.3
Stabilitet 85.3

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

98.0 vs 55.0

Motståndarkvalitet

74.5 vs 52.3

Mot Topplag

0% vs 0%
Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
O
Veres Rivne (62%)
F
Zorya (75%)
F
Karpaty Lviv (81%)
F
Kryvbas KR (76%)
O
Kolos (78%)
F
Shakhtar D (83%)
F
LNZ Cherkasy (74%)
F
Epitsentr (79%)
Radnički Krag logo Radnički Krag
O
FK IMT (63%)
O
TSC (56%)
V
Spartak (28%)
O
Mladost Lučani (53%)
O
Radnički Niš (44%)
O
Čukarički (50%)
O
Mladost Lučani (48%)
O
TSC (60%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Veres Rivne H
0 - 0 O
62%
Zorya H
1 - 2 F
75%
Karpaty Lviv H
0 - 3 F
81%
Kryvbas KR B
0 - 3 F
76%
Kolos H
1 - 1 O
78%
Shakhtar D B
0 - 3 F
83%
LNZ Cherkasy H
1 - 2 F
74%
Epitsentr B
0 - 2 F
79%
Metalist 1925 H
0 - 3 F
74%
Obolon B
0 - 1 F
63%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
FK IMT B
0 - 0 O
63%
TSC H
2 - 2 O
56%
Spartak H
4 - 0 V
28%
Mladost Lučani B
0 - 0 O
53%
Radnički Niš H
1 - 1 O
44%
Čukarički B
0 - 0 O
50%
Mladost Lučani H
1 - 1 O
48%
TSC B
0 - 0 O
60%
Vojvodina H
0 - 1 F
63%
OFK B
0 - 0 O
58%

AI-Analys

När vi tittar på råstatistiken verkar båda lagen vara i form, men tillämpningen av spelschemasvårighets-filtret avslöjar en mycket tydligare bild.

Rukh Vynnyky har mött betydligt starkare motstånd (SoS: 65.3) jämfört med Radnički Krag (SoS: 53.4). Detta innebär att Rukh Vynnykys statistik väger tyngre.

Radnički Krag har den offensiva fördelen med 0.8 mål per match mot Rukh Vynnykys 0.3.

Defensivt är Radnički Krag överlägset, med bara 0.5 insläppta mål per match och 6 hållna nollor, medan Rukh Vynnyky släpper in 2.0 per match.

Rukh Vynnyky har haft svårt mot topplag och bara vunnit 0 av 8 matcher.

Radnički Krag har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 1.8 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — osannolikt.

Radnički Krag framstår som favorit. Med en starkare totalrating (45.7 vs 27.3) bör de kontrollera matchen.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Rukh Vynnyky

Rukh Vynnyky

VS
Radnički Krag

Radnički Krag

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer