Hoppa till innehåll
Jämför Železničar P vs Veres Rivne

Železničar P vs Veres Rivne Head-to-Head Statistik och Formjämförelse

Jämför Železničar P vs Veres Rivne: statistik i direkta möten, senaste form, mål, defensivt facit och styrkeindikatorer från de senaste matcherna.

Železničar P Železničar P Hemmalag
Veres Rivne Veres Rivne Bortalag
Železničar P
57.4
O V O O F V V F V O

Senaste 10 Matcherna

Veres Rivne
42.7
F O O F V F V O F O

Vunna Kategorier

12

Železničar P

2

Oavgjort

1

Veres Rivne

Prestandaradar

Železničar P
Veres Rivne

Statistisk Jämförelse

Vinstprocent
40%

4V, 4O, 2F

20%

2V, 4O, 4F

Mål per Match
1.7

17 / 10 matcher

1.0

10 / 10 matcher

Insläppta per Match
0.9

9 / 10 matcher

1.4

14 / 10 matcher

Målskillnad
+8

+8

-4

-4

Hållen Nolla
50%

5 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Över 2,5 Mål
50%

5 / 10 matcher

40%

4 / 10 matcher

Båda Gör Mål
50%

5 / 10 matcher

30%

3 / 10 matcher

Bästa Målskytt
K. Karikari (4 mål)
I. Kharatin (2 mål)
Mål per Halvlek
1:a Halvlek: 6 / 2:a Halvlek: 11
1:a Halvlek: 3 / 2:a Halvlek: 7
Hemmavinster
60%

3V / 5 matcher

25%

1V / 4 matcher

Bortavinster
20%

1V / 5 matcher

17%

1V / 6 matcher

Spelschemasvårighet
55.1

Ligasvårighet: 55.0, Motståndarkvalitet: 55.2

63.0

Ligasvårighet: 98.0, Motståndarkvalitet: 68.0

Mot Topplag
0%

0V / 0 matcher

0%

0V / 6 matcher

Förväntade mål (xG)
1.64

Faktiskt: 1.7 | Diff: +0.06

1.36

Faktiskt: 1.0 | Diff: -0.36

Justerad Styrka
57.4

Anfall: 59.6, Försvar: 73.6, Form: 42.0

42.7

Anfall: 37.7, Försvar: 60.3, Form: 22.6

Analys av Måltider

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

2
3

46-60'

2
3

61-75'

2
6

76-90+'

3
Železničar P
Veres Rivne
Železničar P

Styrkeanalys

57.4

Totalt

Anfall 59.6
Försvar 73.6
Form 42.0
Stabilitet 56.8
Veres Rivne

Styrkeanalys

42.7

Totalt

Anfall 37.7
Försvar 60.3
Form 22.6
Stabilitet 64.0

Spelschemasvårighet

Mäter motståndarnas svårighetsgrad.

Ligasvårighet

55.0 vs 98.0

Motståndarkvalitet

55.2 vs 68.0

Mot Topplag

0% vs 0%
Železničar P logo Železničar P
O
Radnik (50%)
V
OFK (53%)
O
Vojvodina (68%)
O
Red Star (69%)
F
Partizan (57%)
V
Javor (56%)
V
Novi Pazar (41%)
F
Čukarički (50%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
F
Kryvbas KR (71%)
O
Rukh Vynnyky (49%)
O
Epitsentr (74%)
F
Zorya (80%)
V
Oleksandria (49%)
F
Metalist 1925 (79%)
V
Obolon (58%)
O
Polissya (82%)

Motståndarkvalitet: Motståndarkvalitet kombinerar ligans styrka, senaste poängform, målskillnad och hemma/borta-kontext. Det mäter inte bara klubbens storlek eller rykte.

Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Radnik H
1 - 1 O
50%
OFK H
2 - 0 V
53%
Vojvodina B
0 - 0 O
68%
Red Star H
2 - 2 O
69%
Partizan B
1 - 2 F
57%
Javor B
2 - 1 V
56%
Novi Pazar H
2 - 0 V
41%
Čukarički B
2 - 3 F
50%
Mladost Lučani H
5 - 0 V
48%
TSC B
0 - 0 O
60%
Motståndardetaljer
Motståndardetaljer
Resultat
Kval.
Kryvbas KR H
1 - 3 F
71%
Rukh Vynnyky B
0 - 0 O
49%
Epitsentr H
3 - 3 O
74%
Zorya B
0 - 2 F
80%
Oleksandria B
3 - 0 V
49%
Metalist 1925 B
0 - 4 F
79%
Obolon H
2 - 0 V
58%
Polissya B
1 - 1 O
82%
Kolos H
0 - 1 F
78%
Kudrivka B
0 - 0 O
60%

AI-Analys

Statistiken pekar i en tydlig riktning i denna match, även om underdogen inte bör underskattas.

Båda lagen har mött liknande nivåer av motstånd (SoS: 55.1 vs 63.0), vilket gör råstatistiken till en pålitlig jämförelsebas.

Železničar P har den offensiva fördelen med 1.7 mål per match mot Veres Rivnes 1.0.

Železničar P har den defensiva fördelen, med 0.9 insläppta per match mot Veres Rivnes 1.4.

Železničar P har inte mött topplag nyligen, vilket gör det svårt att bedöma deras tak.

Veres Rivne har haft svårt mot topplag och bara vunnit 0 av 6 matcher.

Baserat på den kombinerade statistiken förväntas 2.5 mål totalt. Under 2,5 mål är den statistiska trenden, båda lagen gör mål — möjligt.

Železničar P har fördelen enligt justerade mått, men resultatet är långt ifrån givet. Skillnaden på 14.7 poäng antyder en jämn match.

Matchsimulator

AI-driven matchsimulering baserad på verklig statistik

Železničar P

Železničar P

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

För att eliminera ögonblickets svängningar och slumpmässigheter i H2H-möten begränsar vi våra analyser till exakt 10 matcher – varken mer, varken mindre. Denna fokuserade metod är vår obestridda gyllene standard som i sin renaste form avslöjar det taktiska och psykologiska överläget lagen bygger mot varandra. Vi riktar inte blicken mot dåtidens brus, utan mot den millimeterexakta precisionen i aktuell form.

Populära Lag

Vi använder cookies & local storage för att förbättra din upplevelse. Läs mer