İçeriğe atla
Karşılaştır Alverca vs Standard

Alverca vs Standard Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Alverca ve Standard karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Alverca Alverca Ev Sahibi
Standard Standard Deplasman
Alverca
44.7
B M G M G G M B B B

Son 10 Maç

Standard
65.8
G G B M G M G B B G

Kazanılan Kategoriler

2

Alverca

2

Berabere

11

Standard

Performans Radarı

Alverca
Standard

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 4B, 3M

50%

5G, 3B, 2M

Maç Başına Atılan Gol
1.2

12 / 10 maç

1.7

17 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.3

13 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
-1

-1

+8

+8

Gol Yemeden Bitirme
10%

1 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Figueiredo (4 gol)
C. Nielsen (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 14
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

25%

1G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

67%

4G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
52.5

Lig Zorluğu: 79.0, Rakip Kalitesi: 59.7

66.9

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 51.8

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 2 maç

100%

1G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
1.42

Gerçek: 1.2 | Fark: -0.22

1.77

Gerçek: 1.7 | Fark: -0.07

Düzeltilmiş Güç Puanı
44.7

Hücum: 41.0, Savunma: 58.1, Form: 30.7

65.8

Hücum: 66.2, Savunma: 81.8, Form: 58.5

Gol Zamanlaması Analizi

3

0-15'

1

16-30'

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

4
3

76-90+'

8
Alverca
Standard
Alverca

Güç Puanı Dağılımı

44.7

Genel

Hücum 41.0
Savunma 58.1
Form 30.7
Tutarlılık 57.7
Standard

Güç Puanı Dağılımı

65.8

Genel

Hücum 66.2
Savunma 81.8
Form 58.5
Tutarlılık 53.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

79.0 vs 59.5

Rakip Kalitesi

59.7 vs 51.8

Elit Rakip Sicili

0% vs 100%
Alverca logo Alverca
B
Estoril (47%)
M
Porto (74%)
G
Arouca (57%)
M
Nacional (57%)
G
Casa Pia (48%)
G
Rio Ave (66%)
M
Sporting (70%)
B
Gil Vicente (60%)
Standard logo Standard
G
OHL (35%)
G
Antwerp (45%)
B
Genk (54%)
M
Antwerp (40%)
G
Charleroi (51%)
M
Westerlo (57%)
G
OHL (52%)
B
Westerlo (57%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Estoril E
1 - 1 B
47%
Porto D
0 - 1 M
74%
Arouca E
2 - 1 G
57%
Nacional D
0 - 1 M
57%
Casa Pia E
3 - 1 G
48%
Rio Ave D
2 - 1 G
66%
Sporting E
1 - 4 M
70%
Gil Vicente D
2 - 2 B
60%
AVS E
0 - 0 B
59%
Vitória SC D
1 - 1 B
59%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
OHL E
2 - 1 G
35%
Antwerp D
5 - 0 G
45%
Genk D
1 - 1 B
54%
Antwerp E
1 - 2 M
40%
Charleroi D
2 - 1 G
51%
Westerlo E
1 - 2 M
57%
OHL D
3 - 1 G
52%
Westerlo E
0 - 0 B
57%
Antwerp D
1 - 1 B
57%
ZW D
1 - 0 G
70%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Standard, Alverca'a (SoS: 52.5) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 66.9). Bu, Standard'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Standard, maç başına 1.7 gol ortalamasıyla Alverca'ın 1.2 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Standard, maç başına 0.9 gol yiyerek Alverca'ın 1.3 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Standard, %67 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.6 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Standard, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (65.8 vs 44.7) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Alverca

Alverca

VS
Standard

Standard

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi