İçeriğe atla
Karşılaştır Alverca vs Widzew

Alverca vs Widzew Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Alverca ve Widzew karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Alverca Alverca Ev Sahibi
Widzew Widzew Deplasman
Alverca
44.7
B M G M G G M B B B

Son 10 Maç

Widzew
50.8
G M G M G B B B G M

Kazanılan Kategoriler

6

Alverca

2

Berabere

7

Widzew

Performans Radarı

Alverca
Widzew

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 4B, 3M

40%

4G, 3B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
1.2

12 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.3

13 / 10 maç

0.7

7 / 10 maç

Gol Averajı
-1

-1

+3

+3

Gol Yemeden Bitirme
10%

1 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Figueiredo (4 gol)
S. Bergier (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 5
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

80%

4G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

0%

0G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
52.5

Lig Zorluğu: 79.0, Rakip Kalitesi: 59.7

55.0

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 53.7

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 2 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
1.42

Gerçek: 1.2 | Fark: -0.22

1.13

Gerçek: 1.0 | Fark: -0.13

Düzeltilmiş Güç Puanı
44.7

Hücum: 41.0, Savunma: 58.1, Form: 30.7

50.8

Hücum: 35.0, Savunma: 80.5, Form: 42.0

Gol Zamanlaması Analizi

3

0-15'

2
1

16-30'

1

31-45'

2
2

46-60'

3
3

61-75'

3

76-90+'

2
Alverca
Widzew
Alverca

Güç Puanı Dağılımı

44.7

Genel

Hücum 41.0
Savunma 58.1
Form 30.7
Tutarlılık 57.7
Widzew

Güç Puanı Dağılımı

50.8

Genel

Hücum 35.0
Savunma 80.5
Form 42.0
Tutarlılık 50.5

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

79.0 vs 57.0

Rakip Kalitesi

59.7 vs 53.7

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
B
Estoril (47%)
M
Porto (74%)
G
Arouca (57%)
M
Nacional (57%)
G
Casa Pia (48%)
G
Rio Ave (66%)
M
Sporting (70%)
B
Gil Vicente (60%)
Widzew logo Widzew
G
Lechia (46%)
M
Legia (64%)
G
Motor (54%)
M
Radomiak (58%)
G
Nieciecza (36%)
B
Raków (59%)
B
Górnik (53%)
B
Arka (49%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Estoril E
1 - 1 B
47%
Porto D
0 - 1 M
74%
Arouca E
2 - 1 G
57%
Nacional D
0 - 1 M
57%
Casa Pia E
3 - 1 G
48%
Rio Ave D
2 - 1 G
66%
Sporting E
1 - 4 M
70%
Gil Vicente D
2 - 2 B
60%
AVS E
0 - 0 B
59%
Vitória SC D
1 - 1 B
59%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Lechia E
3 - 1 G
46%
Legia D
0 - 1 M
64%
Motor E
2 - 0 G
54%
Radomiak D
1 - 2 M
58%
Nieciecza E
1 - 0 G
36%
Raków D
1 - 1 B
59%
Górnik E
0 - 0 B
53%
Arka D
0 - 0 B
49%
Lech E
2 - 1 G
64%
Pogoń D
0 - 1 M
54%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 52.5 vs 55.0), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Alverca ortalama 1.2, Widzew ortalama 1.0 gol atıyor.

Widzew, maç başına 0.7 gol yiyerek Alverca'ın 1.3 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Widzew, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %80 ev sahibi galibiyet oranıyla Widzew'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.1 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Widzew, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 6.1 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Alverca

Alverca

VS
Widzew

Widzew

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi