İçeriğe atla
Karşılaştır Antwerp vs Sion

Antwerp vs Sion Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Antwerp ve Sion karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Antwerp Antwerp Ev Sahibi
Sion Sion Deplasman
Antwerp
41.9
M M G G G M M M B B

Son 10 Maç

Sion
66.2
G G G G G B G B M B

Kazanılan Kategoriler

3

Antwerp

3

Berabere

9

Sion

Performans Radarı

Antwerp
Sion

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 2B, 5M

60%

6G, 3B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
1.1

11 / 10 maç

1.9

19 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

0.5

5 / 10 maç

Gol Averajı
-4

-4

+14

+14

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
C. Scott (4 gol)
W. Boteli (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 12
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

67%

4G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
56.3

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 54.2

48.5

Lig Zorluğu: 48.0, Rakip Kalitesi: 48.9

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
1.15

Gerçek: 1.1 | Fark: -0.05

1.92

Gerçek: 1.9 | Fark: -0.02

Düzeltilmiş Güç Puanı
41.9

Hücum: 39.0, Savunma: 53.1, Form: 31.9

66.2

Hücum: 62.4, Savunma: 82.1, Form: 59.1

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

2
2

16-30'

4
1

31-45'

1
3

46-60'

2
1

61-75'

7
4

76-90+'

3
Antwerp
Sion
Antwerp

Güç Puanı Dağılımı

41.9

Genel

Hücum 39.0
Savunma 53.1
Form 31.9
Tutarlılık 49.3
Sion

Güç Puanı Dağılımı

66.2

Genel

Hücum 62.4
Savunma 82.1
Form 59.1
Tutarlılık 61.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

59.5 vs 48.0

Rakip Kalitesi

54.2 vs 48.9

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Antwerp logo Antwerp
M
Charleroi (46%)
M
Standard (55%)
G
Westerlo (50%)
G
Standard (60%)
G
OHL (35%)
M
Charleroi (62%)
M
Genk (61%)
M
OHL (52%)
Sion logo Sion
G
Thun (48%)
G
St.Gallen (64%)
G
Basel (55%)
G
Lausanne (38%)
G
GC Zürich (32%)
B
St.Gallen (55%)
G
Zürich (38%)
B
Winterthur (38%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Charleroi E
0 - 1 M
46%
Standard E
0 - 5 M
55%
Westerlo D
4 - 2 G
50%
Standard D
2 - 1 G
60%
OHL E
2 - 0 G
35%
Charleroi D
1 - 2 M
62%
Genk E
1 - 2 M
61%
OHL D
0 - 1 M
52%
Standard E
1 - 1 B
67%
La Louvière D
0 - 0 B
54%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Thun E
2 - 0 G
48%
St.Gallen D
3 - 0 G
64%
Basel D
2 - 0 G
55%
Lausanne E
3 - 0 G
38%
GC Zürich D
4 - 0 G
32%
St.Gallen E
1 - 1 B
55%
Zürich D
2 - 1 G
38%
Winterthur E
1 - 1 B
38%
Lugano D
1 - 2 M
55%
Servette D
0 - 0 B
66%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 56.3 vs 48.5), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Sion, maç başına 1.9 gol ortalamasıyla Antwerp'ın 1.1 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Savunmada Sion çok daha üstün; maç başına sadece 0.5 gol yiyor ve 6 kez kalesini gole kapatırken, Antwerp maç başına 1.5 gol yiyor.

Antwerp, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sion, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sion, %67 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.5 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Sion, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (66.2 vs 41.9) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Antwerp

Antwerp

VS
Sion

Sion

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi