İçeriğe atla
Karşılaştır Antwerp vs Tondela

Antwerp vs Tondela Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Antwerp ve Tondela karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Antwerp Antwerp Ev Sahibi
Tondela Tondela Deplasman
Antwerp
41.9
M M G G G M M M B B

Son 10 Maç

Tondela
37.0
G G B M M B M B M B

Kazanılan Kategoriler

12

Antwerp

2

Berabere

1

Tondela

Performans Radarı

Antwerp
Tondela

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 2B, 5M

20%

2G, 4B, 4M

Maç Başına Atılan Gol
1.1

11 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

1.6

16 / 10 maç

Gol Averajı
-4

-4

-7

-7

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
C. Scott (4 gol)
Rony Lopes (2 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 6
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

17%

1G / 6 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

25%

1G / 4 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
56.3

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 54.2

52.7

Lig Zorluğu: 79.0, Rakip Kalitesi: 60.4

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 2 maç

Beklenen Gol (xG)
1.15

Gerçek: 1.1 | Fark: -0.05

0.92

Gerçek: 0.9 | Fark: -0.02

Düzeltilmiş Güç Puanı
41.9

Hücum: 39.0, Savunma: 53.1, Form: 31.9

37.0

Hücum: 30.8, Savunma: 47.9, Form: 20.5

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

2
2

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

2
1

61-75'

1
4

76-90+'

3
Antwerp
Tondela
Antwerp

Güç Puanı Dağılımı

41.9

Genel

Hücum 39.0
Savunma 53.1
Form 31.9
Tutarlılık 49.3
Tondela

Güç Puanı Dağılımı

37.0

Genel

Hücum 30.8
Savunma 47.9
Form 20.5
Tutarlılık 64.0

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

59.5 vs 79.0

Rakip Kalitesi

54.2 vs 60.4

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Antwerp logo Antwerp
M
Charleroi (46%)
M
Standard (55%)
G
Westerlo (50%)
G
Standard (60%)
G
OHL (35%)
M
Charleroi (62%)
M
Genk (61%)
M
OHL (52%)
Tondela logo Tondela
G
Moreirense (50%)
G
Casa Pia (53%)
B
Sporting (75%)
M
Nacional (52%)
M
Porto (74%)
B
Gil Vicente (55%)
M
Vitória SC (59%)
B
AVS (59%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Charleroi E
0 - 1 M
46%
Standard E
0 - 5 M
55%
Westerlo D
4 - 2 G
50%
Standard D
2 - 1 G
60%
OHL E
2 - 0 G
35%
Charleroi D
1 - 2 M
62%
Genk E
1 - 2 M
61%
OHL D
0 - 1 M
52%
Standard E
1 - 1 B
67%
La Louvière D
0 - 0 B
54%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Moreirense E
2 - 0 G
50%
Casa Pia D
1 - 0 G
53%
Sporting D
2 - 2 B
75%
Nacional E
0 - 2 M
52%
Porto D
0 - 2 M
74%
Gil Vicente E
2 - 2 B
55%
Vitória SC D
0 - 5 M
59%
AVS E
0 - 0 B
59%
Rio Ave E
0 - 1 M
61%
Santa Clara E
2 - 2 B
66%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 56.3 vs 52.7), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Antwerp ortalama 1.1, Tondela ortalama 0.9 gol atıyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Antwerp maç başına 1.5, Tondela maç başına 1.6 gol yiyor.

Antwerp, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.5 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Antwerp

Antwerp

VS
Tondela

Tondela

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi