İçeriğe atla
Karşılaştır Estoril vs Cercle Brugge

Estoril vs Cercle Brugge Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Estoril ve Cercle Brugge karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Estoril Estoril Ev Sahibi
Cercle Brugge Cercle Brugge Deplasman
Estoril
34.5
B B M M M M M G B M

Son 10 Maç

Cercle Brugge
44.6
M M G G G B G M M B

Kazanılan Kategoriler

2

Estoril

3

Berabere

10

Cercle Brugge

Performans Radarı

Estoril
Cercle Brugge

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
10%

1G, 3B, 6M

40%

4G, 2B, 4M

Maç Başına Atılan Gol
0.7

7 / 10 maç

1.9

19 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Gol Averajı
-8

-8

+1

+1

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

90%

9 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Y. Begraoui (3 gol)
O. Diakité (4 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 3
İlk Yarı: 10 / İkinci Yarı: 9
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 4 maç

40%

2G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
17%

1G / 6 maç

40%

2G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
53.6

Lig Zorluğu: 79.0, Rakip Kalitesi: 62.9

42.4

Lig Zorluğu: 62.4, Rakip Kalitesi: 49.7

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 1 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
0.77

Gerçek: 0.7 | Fark: -0.07

2.0

Gerçek: 1.9 | Fark: -0.1

Düzeltilmiş Güç Puanı
34.5

Hücum: 24.2, Savunma: 51.8, Form: 10.4

44.6

Hücum: 58.5, Savunma: 37.0, Form: 37.0

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

3
1

16-30'

4
1

31-45'

2
1

46-60'

4

61-75'

4
2

76-90+'

2
Estoril
Cercle Brugge
Estoril

Güç Puanı Dağılımı

34.5

Genel

Hücum 24.2
Savunma 51.8
Form 10.4
Tutarlılık 74.8
Cercle Brugge

Güç Puanı Dağılımı

44.6

Genel

Hücum 58.5
Savunma 37.0
Form 37.0
Tutarlılık 44.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

79.0 vs 62.4

Rakip Kalitesi

62.9 vs 49.7

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
B
Alverca (64%)
B
Braga (69%)
M
Famalicão (69%)
M
Moreirense (55%)
M
Porto (69%)
M
Arouca (62%)
M
Rio Ave (61%)
G
Nacional (57%)
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
M
La Louvière (42%)
M
ZW (54%)
G
Dender (35%)
G
Dender (40%)
G
La Louvière (49%)
B
ZW (70%)
G
Anderlecht (52%)
M
La Louvière (49%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Alverca D
1 - 1 B
64%
Braga D
1 - 1 B
69%
Famalicão E
0 - 1 M
69%
Moreirense D
0 - 1 M
55%
Porto E
1 - 3 M
69%
Arouca D
2 - 3 M
62%
Rio Ave E
1 - 2 M
61%
Nacional D
1 - 0 G
57%
Casa Pia E
0 - 0 B
48%
Sporting D
0 - 3 M
75%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
La Louvière D
1 - 4 M
42%
ZW E
2 - 3 M
54%
Dender E
2 - 1 G
35%
Dender D
4 - 1 G
40%
La Louvière E
3 - 0 G
49%
ZW D
2 - 2 B
70%
Anderlecht D
3 - 2 G
52%
La Louvière E
1 - 3 M
49%
Sint-Truiden D
1 - 2 M
60%
Dender E
0 - 0 B
46%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Estoril, Cercle Brugge'a (SoS: 42.4) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 53.6). Bu, Estoril'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Cercle Brugge'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 1.9 gol atıyor ve O. Diakité, 4 golle öncülük ediyor. Estoril maç başına sadece 0.7 gol atabiliyor.

Estoril, maç başına 1.5 gol yiyerek Cercle Brugge'ın 1.8 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.9 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Cercle Brugge, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 10.1 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Estoril

Estoril

VS
Cercle Brugge

Cercle Brugge

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi