İçeriğe atla
Karşılaştır Fiorentina vs Dynamo Kyiv

Fiorentina vs Dynamo Kyiv Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Fiorentina ve Dynamo Kyiv karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Fiorentina Fiorentina Ev Sahibi
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv Deplasman
Fiorentina
50.1
B M B B G G M G B G

Son 10 Maç

Dynamo Kyiv
77.8
B M G G M M G G G G

Kazanılan Kategoriler

2

Fiorentina

1

Berabere

12

Dynamo Kyiv

Performans Radarı

Fiorentina
Dynamo Kyiv

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
40%

4G, 4B, 2M

60%

6G, 1B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
0.8

8 / 10 maç

2.3

23 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.1

11 / 10 maç

1.2

12 / 10 maç

Gol Averajı
-3

-3

+11

+11

Gol Yemeden Bitirme
40%

4 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
40%

4 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
C. Ndour (2 gol)
M. Ponomarenko (9 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 5
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 14
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
65.9

Lig Zorluğu: 86.4, Rakip Kalitesi: 66.1

77.3

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 73.1

Elit Rakip Performansı
33%

1G / 3 maç

50%

4G / 8 maç

Beklenen Gol (xG)
0.86

Gerçek: 0.8 | Fark: -0.06

2.87

Gerçek: 2.3 | Fark: -0.57

Düzeltilmiş Güç Puanı
50.1

Hücum: 30.9, Savunma: 73.4, Form: 46.4

77.8

Hücum: 97.6, Savunma: 76.4, Form: 76.4

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

3
3

16-30'

2

31-45'

3
1

46-60'

5
1

61-75'

7
3

76-90+'

3
Fiorentina
Dynamo Kyiv
Fiorentina

Güç Puanı Dağılımı

50.1

Genel

Hücum 30.9
Savunma 73.4
Form 46.4
Tutarlılık 56.8
Dynamo Kyiv

Güç Puanı Dağılımı

77.8

Genel

Hücum 97.6
Savunma 76.4
Form 76.4
Tutarlılık 43.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

86.4 vs 98.0

Rakip Kalitesi

66.1 vs 73.1

Elit Rakip Sicili

33% vs 50%
Fiorentina logo Fiorentina
B
Genoa (62%)
M
Roma (75%)
B
Sassuolo (64%)
B
Lecce (58%)
G
Crystal Palace (63%)
G
Lazio (70%)
M
Crystal Palace (68%)
G
Verona (55%)
Dynamo Kyiv logo Dynamo Kyiv
B
LNZ Cherkasy (79%)
M
Shakhtar D (78%)
G
Kryvbas KR (76%)
G
Zorya (75%)
M
Metalist 1925 (79%)
M
Karpaty Lviv (81%)
G
Oleksandria (49%)
G
Obolon (58%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Genoa E
0 - 0 B
62%
Roma D
0 - 4 M
75%
Sassuolo E
0 - 0 B
64%
Lecce D
1 - 1 B
58%
Crystal Palace E
2 - 1 G
63%
Lazio E
1 - 0 G
70%
Crystal Palace D
0 - 3 M
68%
Verona D
1 - 0 G
55%
Inter Milan E
1 - 1 B
78%
Raków D
2 - 1 G
68%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
LNZ Cherkasy D
0 - 0 B
79%
Shakhtar D E
1 - 2 M
78%
Kryvbas KR D
6 - 5 G
76%
Zorya E
3 - 1 G
75%
Metalist 1925 D
0 - 1 M
79%
Karpaty Lviv E
0 - 1 M
81%
Oleksandria D
5 - 0 G
49%
Obolon E
2 - 1 G
58%
Polissya D
2 - 1 G
82%
Epitsentr E
4 - 0 G
74%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Dynamo Kyiv, Fiorentina'a (SoS: 65.9) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 77.3). Bu, Dynamo Kyiv'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Dynamo Kyiv'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 2.3 gol atıyor ve M. Ponomarenko, 9 golle öncülük ediyor. Fiorentina maç başına sadece 0.8 gol atabiliyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Fiorentina maç başına 1.1, Dynamo Kyiv maç başına 1.2 gol yiyor.

Fiorentina, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Dynamo Kyiv, elit rakiplere karşı gücünü kanıtladı; üst düzey takımlara karşı 8 maçın 4 tanesini kazandı. Bu, baskı altında performans gösterme yeteneklerinin önemli bir göstergesi.

Dynamo Kyiv, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.7 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Dynamo Kyiv, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (77.8 vs 50.1) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Fiorentina

Fiorentina

VS
Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi