İçeriğe atla
Karşılaştır Genk vs Paris FC

Genk vs Paris FC Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Genk ve Paris FC karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Genk Genk Ev Sahibi
Paris FC Paris FC Deplasman
Genk
50.6
G M B B G B G B M G

Son 10 Maç

Paris FC
65.0
M G M G G B G B B G

Kazanılan Kategoriler

2

Genk

4

Berabere

9

Paris FC

Performans Radarı

Genk
Paris FC

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
40%

4G, 4B, 2M

50%

5G, 3B, 2M

Maç Başına Atılan Gol
1.6

16 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.6

16 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
0

0

+9

+9

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
60%

6 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
A. Bibout (4 gol)
M. Munetsi (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 6 / İkinci Yarı: 10
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 9
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

80%

4G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
56.0

Lig Zorluğu: 60.6, Rakip Kalitesi: 52.9

62.9

Lig Zorluğu: 86.0, Rakip Kalitesi: 63.6

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

25%

1G / 4 maç

Beklenen Gol (xG)
1.53

Gerçek: 1.6 | Fark: +0.07

2.35

Gerçek: 1.8 | Fark: -0.55

Düzeltilmiş Güç Puanı
50.6

Hücum: 56.5, Savunma: 49.5, Form: 42.4

65.0

Hücum: 67.7, Savunma: 79.0, Form: 56.5

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

3
1

16-30'

5
1

31-45'

1
4

46-60'

1
5

61-75'

5
3

76-90+'

3
Genk
Paris FC
Genk

Güç Puanı Dağılımı

50.6

Genel

Hücum 56.5
Savunma 49.5
Form 42.4
Tutarlılık 56.8
Paris FC

Güç Puanı Dağılımı

65.0

Genel

Hücum 67.7
Savunma 79.0
Form 56.5
Tutarlılık 53.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

60.6 vs 86.0

Rakip Kalitesi

52.9 vs 63.6

Elit Rakip Sicili

0% vs 25%
Genk logo Genk
G
Westerlo (45%)
M
Charleroi (51%)
B
Standard (55%)
B
Charleroi (46%)
G
Westerlo (50%)
B
OHL (47%)
G
Antwerp (57%)
B
La Louvière (54%)
Paris FC logo Paris FC
M
Rennes (80%)
G
Brest (56%)
M
Lille (73%)
G
Metz (48%)
G
Monaco (72%)
B
Lorient (69%)
G
Le Havre (53%)
B
Strasbourg (60%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Westerlo E
3 - 0 G
45%
Charleroi D
0 - 2 M
51%
Standard E
1 - 1 B
55%
Charleroi E
1 - 1 B
46%
Westerlo D
2 - 1 G
50%
OHL E
0 - 0 B
47%
Antwerp D
2 - 1 G
57%
La Louvière D
5 - 5 B
54%
Freiburg D
1 - 5 M
69%
Sint-Truiden E
1 - 0 G
55%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Rennes D
1 - 2 M
80%
Brest E
4 - 0 G
56%
Lille E
0 - 1 M
73%
Metz D
3 - 1 G
48%
Monaco E
4 - 1 G
72%
Lorient D
1 - 1 B
69%
Le Havre E
3 - 2 G
53%
Strasbourg D
0 - 0 B
60%
Lyon D
1 - 1 B
70%
Nice E
1 - 0 G
55%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 56.0 vs 62.9), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Genk ortalama 1.6, Paris FC ortalama 1.8 gol atıyor.

Paris FC, maç başına 0.9 gol yiyerek Genk'ın 1.6 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Genk, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Paris FC, elit rakiplere karşı zorlandı; 4 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %80 ev sahibi galibiyet oranıyla Paris FC'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.0 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Paris FC, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 14.4 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Genk

Genk

VS
Paris FC

Paris FC

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi