İçeriğe atla
Karşılaştır Getafe vs Sturm

Getafe vs Sturm Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Getafe ve Sturm karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Getafe Getafe Ev Sahibi
Sturm Sturm Deplasman
Getafe
55.3
B M M G M G G M G G

Son 10 Maç

Sturm
59.4
G B B B B B G B G G

Kazanılan Kategoriler

6

Getafe

1

Berabere

8

Sturm

Performans Radarı

Getafe
Sturm

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 1B, 4M

40%

4G, 6B, 0M

Maç Başına Atılan Gol
0.8

8 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
0.7

7 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
+1

+1

+9

+9

Gol Yemeden Bitirme
50%

5 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
10%

1 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
10%

1 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
M. Satriano (3 gol)
O. Kiteishvili (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 1
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 10
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
50%

2G / 4 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
50%

3G / 6 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
67.4

Lig Zorluğu: 93.0, Rakip Kalitesi: 68.3

52.6

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 51.0

Elit Rakip Performansı
25%

1G / 4 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.92

Gerçek: 0.8 | Fark: -0.12

1.71

Gerçek: 1.8 | Fark: +0.09

Düzeltilmiş Güç Puanı
55.3

Hücum: 31.3, Savunma: 90.0, Form: 58.7

59.4

Hücum: 61.6, Savunma: 71.8, Form: 41.0

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

5
2

16-30'

1
1

31-45'

3

46-60'

6

61-75'

1
1

76-90+'

5
Getafe
Sturm
Getafe

Güç Puanı Dağılımı

55.3

Genel

Hücum 31.3
Savunma 90.0
Form 58.7
Tutarlılık 38.8
Sturm

Güç Puanı Dağılımı

59.4

Genel

Hücum 61.6
Savunma 71.8
Form 41.0
Tutarlılık 71.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

93.0 vs 55.0

Rakip Kalitesi

68.3 vs 51.0

Elit Rakip Sicili

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
B
Oviedo (66%)
M
Rayo (74%)
M
Barcelona (86%)
G
Real Sociedad (66%)
M
Levante (76%)
G
Athletic (55%)
G
Espanyol (55%)
M
Atlético (66%)
Sturm logo Sturm
G
Hartberg (44%)
B
RB Salzburg (51%)
B
Avusturya (48%)
B
LASK (64%)
B
LASK (69%)
B
Hartberg (39%)
G
Rapid Vienna (53%)
B
RB Salzburg (46%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Oviedo D
0 - 0 B
66%
Rayo E
0 - 2 M
74%
Barcelona E
0 - 2 M
86%
Real Sociedad D
1 - 0 G
66%
Levante D
0 - 1 M
76%
Athletic E
2 - 0 G
55%
Espanyol D
2 - 1 G
55%
Atlético D
0 - 1 M
66%
Betis E
2 - 0 G
69%
Real Madrid D
1 - 0 G
70%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Hartberg D
4 - 2 G
44%
RB Salzburg D
1 - 1 B
51%
Avusturya E
1 - 1 B
48%
LASK E
1 - 1 B
64%
LASK D
1 - 1 B
69%
Hartberg E
0 - 0 B
39%
Rapid Vienna D
2 - 0 G
53%
RB Salzburg E
1 - 1 B
46%
Avusturya D
5 - 2 G
53%
Altach E
2 - 0 G
43%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

Getafe, Sturm'a (SoS: 52.6) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 67.4). Bu, Getafe'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Sturm'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 1.8 gol atıyor ve O. Kiteishvili, 5 golle öncülük ediyor. Getafe maç başına sadece 0.8 gol atabiliyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Getafe maç başına 0.7, Sturm maç başına 0.9 gol yiyor.

Getafe, elit rakiplere karşı zorlandı; 4 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Sturm, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sturm, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.1 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Getafe

Getafe

VS
Sturm

Sturm

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi