İçeriğe atla
Karşılaştır Hartberg vs Sturm

Hartberg vs Sturm Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Hartberg ve Sturm karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Hartberg Hartberg Ev Sahibi
Sturm Sturm Deplasman
Hartberg
36.4
M M M G B B M M B B

Son 10 Maç

Sturm
59.4
G B B B B B G B G G

Kazanılan Kategoriler

2

Hartberg

3

Berabere

10

Sturm

Performans Radarı

Hartberg
Sturm

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
10%

1G, 4B, 5M

40%

4G, 6B, 0M

Maç Başına Atılan Gol
0.9

9 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.6

16 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
-7

-7

+9

+9

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
E. Havel (3 gol)
O. Kiteishvili (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 4
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 10
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 6 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
25%

1G / 4 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
55.8

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 56.4

52.6

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 51.0

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.84

Gerçek: 0.9 | Fark: +0.06

1.71

Gerçek: 1.8 | Fark: +0.09

Düzeltilmiş Güç Puanı
36.4

Hücum: 31.7, Savunma: 49.4, Form: 10.6

59.4

Hücum: 61.6, Savunma: 71.8, Form: 41.0

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

5
1

16-30'

1
2

31-45'

3

46-60'

6

61-75'

1
1

76-90+'

5
Hartberg
Sturm
Hartberg

Güç Puanı Dağılımı

36.4

Genel

Hücum 31.7
Savunma 49.4
Form 10.6
Tutarlılık 75.7
Sturm

Güç Puanı Dağılımı

59.4

Genel

Hücum 61.6
Savunma 71.8
Form 41.0
Tutarlılık 71.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

55.0 vs 55.0

Rakip Kalitesi

56.4 vs 51.0

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
M
Sturm (62%)
M
Avusturya (53%)
M
LASK (64%)
G
Rapid Vienna (53%)
B
Rapid Vienna (48%)
B
Sturm (66%)
M
RB Salzburg (46%)
M
Avusturya (48%)
Sturm logo Sturm
G
Hartberg (44%)
B
RB Salzburg (51%)
B
Avusturya (48%)
B
LASK (64%)
B
LASK (69%)
B
Hartberg (39%)
G
Rapid Vienna (53%)
B
RB Salzburg (46%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Sturm E
2 - 4 M
62%
Avusturya D
0 - 1 M
53%
LASK E
1 - 5 M
64%
Rapid Vienna D
2 - 0 G
53%
Rapid Vienna E
2 - 2 B
48%
Sturm D
0 - 0 B
66%
RB Salzburg E
1 - 2 M
46%
Avusturya E
0 - 1 M
48%
LASK D
0 - 0 B
69%
BW Linz E
1 - 1 B
55%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Hartberg D
4 - 2 G
44%
RB Salzburg D
1 - 1 B
51%
Avusturya E
1 - 1 B
48%
LASK E
1 - 1 B
64%
LASK D
1 - 1 B
69%
Hartberg E
0 - 0 B
39%
Rapid Vienna D
2 - 0 G
53%
RB Salzburg E
1 - 1 B
46%
Avusturya D
5 - 2 G
53%
Altach E
2 - 0 G
43%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 55.8 vs 52.6), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Sturm, maç başına 1.8 gol ortalamasıyla Hartberg'ın 0.9 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Sturm, maç başına 0.9 gol yiyerek Hartberg'ın 1.6 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Hartberg, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sturm, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sturm, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.6 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Sturm, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (59.4 vs 36.4) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Bu takımlar son maçlarında 2 kez karşı karşıya geldi, bu da rekabete ekstra bir heyecan katıyor. Austrian Bundesliga'de (2026-05-10), Sturm Hartberg'ı 2-4 yendi. Lig sonuçları formun en tutarlı göstergesidir ve bu sonuç, bu iki takım arasındaki mevcut dinamik hakkında çok şey söylüyor. Dikkat çekici olan, Sturm'ın bu sonucu deplasmanda elde etmesi. Hartberg'ın sahasında kazanmak gerçek kaliteyi ve zihinsel gücü gösteriyor. Hartberg, bu yenilginin intikamını almak için yanıp tutuşuyor olacak. İntikam arzusu güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir ve bir sonraki karşılaşmaya ekstra kararlılıkla çıkabilirler. Sturm, bu yakın tarihli galibiyetten psikolojik bir avantaj taşıyacak. Rakibinizi yakın zamanda yendiğinizi bilmek önemli bir özgüven artışı sağlar. Bu iki takım Austrian Bundesliga'de (2026-04-12) 0-0 berabere kaldı. Bu beraberlik, takımların birbirine ne kadar yakın olduğunu gösteriyor ve bir sonraki karşılaşmada da benzer çekişmeli bir maç beklenebilir. Önceki maç beraberlikle sonuçlandığı için hiçbir taraf psikolojik üstünlük taşımıyor. Her iki takım da kazanma şanslarının gerçek olduğunu hissedecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Hartberg

Hartberg

VS
Sturm

Sturm

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi