İçeriğe atla
Karşılaştır Kasımpaşa vs Twente

Kasımpaşa vs Twente Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Kasımpaşa ve Twente karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Kasımpaşa Kasımpaşa Ev Sahibi
Twente Twente Deplasman
Kasımpaşa
39.5
M B M G B G M G B M

Son 10 Maç

Twente
75.3
G B B G G G M G G G

Kazanılan Kategoriler

2

Kasımpaşa

1

Berabere

12

Twente

Performans Radarı

Kasımpaşa
Twente

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 3B, 4M

70%

7G, 2B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
1.2

12 / 10 maç

2.1

21 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.7

17 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Gol Averajı
-5

-5

+11

+11

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
A. Benedyczak (8 gol)
K. Hlynsson (6 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 5
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 12
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

67%

4G / 6 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

75%

3G / 4 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
48.9

Lig Zorluğu: 72.0, Rakip Kalitesi: 57.4

62.1

Lig Zorluğu: 80.0, Rakip Kalitesi: 62.5

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 1 maç

33%

1G / 3 maç

Beklenen Gol (xG)
1.3

Gerçek: 1.2 | Fark: -0.1

2.55

Gerçek: 2.1 | Fark: -0.45

Düzeltilmiş Güç Puanı
39.5

Hücum: 39.6, Savunma: 42.9, Form: 29.7

75.3

Hücum: 78.5, Savunma: 74.7, Form: 78.5

Gol Zamanlaması Analizi

4

0-15'

2

16-30'

3
2

31-45'

3
4

46-60'

8
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Kasımpaşa
Twente
Kasımpaşa

Güç Puanı Dağılımı

39.5

Genel

Hücum 39.6
Savunma 42.9
Form 29.7
Tutarlılık 53.2
Twente

Güç Puanı Dağılımı

75.3

Genel

Hücum 78.5
Savunma 74.7
Form 78.5
Tutarlılık 63.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

72.0 vs 80.0

Rakip Kalitesi

57.4 vs 62.5

Elit Rakip Sicili

0% vs 33%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
M
Gençlerbirliği (50%)
B
Kocaelispor (46%)
M
Başakşehir (71%)
G
Alanyaspor (56%)
B
Göztepe (64%)
G
Kayseri (44%)
M
Beşiktaş (65%)
G
Eyüp (53%)
Twente logo Twente
G
Sparta (44%)
B
AZ (72%)
B
NEC (64%)
G
Volendam (49%)
G
Ajax (67%)
G
Fortuna (61%)
M
Utrecht (70%)
G
Go Ahead (70%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Gençlerbirliği D
2 - 3 M
50%
Kocaelispor E
1 - 1 B
46%
Başakşehir D
0 - 4 M
71%
Alanyaspor E
1 - 0 G
56%
Göztepe D
3 - 3 B
64%
Kayseri E
2 - 0 G
44%
Beşiktaş D
1 - 2 M
65%
Eyüp E
1 - 0 G
53%
Konyaspor D
1 - 1 B
66%
Rize E
0 - 3 M
59%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Sparta E
4 - 0 G
44%
AZ D
2 - 2 B
72%
NEC E
1 - 1 B
64%
Volendam E
2 - 1 G
49%
Ajax D
2 - 1 G
67%
Fortuna D
2 - 1 G
61%
Utrecht E
0 - 2 M
70%
Go Ahead D
4 - 1 G
70%
Feyenoord E
2 - 0 G
67%
Groningen E
2 - 1 G
61%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Twente, Kasımpaşa'a (SoS: 48.9) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 62.1). Bu, Twente'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Twente, maç başına 2.1 gol ortalamasıyla Kasımpaşa'ın 1.2 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Twente, maç başına 1.0 gol yiyerek Kasımpaşa'ın 1.7 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Twente, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Twente, %75 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.0 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Twente açık ve tartışmasız favori. Hücum (78.5), savunma (74.7) ve form (78.5) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. Kasımpaşa'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Twente

Twente

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi