İçeriğe atla
Karşılaştır Kasımpaşa vs Veres Rivne

Kasımpaşa vs Veres Rivne Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Kasımpaşa ve Veres Rivne karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Kasımpaşa Kasımpaşa Ev Sahibi
Veres Rivne Veres Rivne Deplasman
Kasımpaşa
39.5
M B M G B G M G B M

Son 10 Maç

Veres Rivne
42.7
M B B M G M G B M B

Kazanılan Kategoriler

6

Kasımpaşa

2

Berabere

7

Veres Rivne

Performans Radarı

Kasımpaşa
Veres Rivne

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 3B, 4M

20%

2G, 4B, 4M

Maç Başına Atılan Gol
1.2

12 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.7

17 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Gol Averajı
-5

-5

-4

-4

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
A. Benedyczak (8 gol)
I. Kharatin (2 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 5
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 7
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

25%

1G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

17%

1G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
48.9

Lig Zorluğu: 72.0, Rakip Kalitesi: 57.4

63.0

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 68.0

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 1 maç

0%

0G / 6 maç

Beklenen Gol (xG)
1.3

Gerçek: 1.2 | Fark: -0.1

1.36

Gerçek: 1.0 | Fark: -0.36

Düzeltilmiş Güç Puanı
39.5

Hücum: 39.6, Savunma: 42.9, Form: 29.7

42.7

Hücum: 37.7, Savunma: 60.3, Form: 22.6

Gol Zamanlaması Analizi

4

0-15'

1

16-30'

2

31-45'

2
4

46-60'

2
1

61-75'

2
1

76-90+'

3
Kasımpaşa
Veres Rivne
Kasımpaşa

Güç Puanı Dağılımı

39.5

Genel

Hücum 39.6
Savunma 42.9
Form 29.7
Tutarlılık 53.2
Veres Rivne

Güç Puanı Dağılımı

42.7

Genel

Hücum 37.7
Savunma 60.3
Form 22.6
Tutarlılık 64.0

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

72.0 vs 98.0

Rakip Kalitesi

57.4 vs 68.0

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
M
Gençlerbirliği (50%)
B
Kocaelispor (46%)
M
Başakşehir (71%)
G
Alanyaspor (56%)
B
Göztepe (64%)
G
Kayseri (44%)
M
Beşiktaş (65%)
G
Eyüp (53%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
M
Kryvbas KR (71%)
B
Rukh Vynnyky (49%)
B
Epitsentr (74%)
M
Zorya (80%)
G
Oleksandria (49%)
M
Metalist 1925 (79%)
G
Obolon (58%)
B
Polissya (82%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Gençlerbirliği D
2 - 3 M
50%
Kocaelispor E
1 - 1 B
46%
Başakşehir D
0 - 4 M
71%
Alanyaspor E
1 - 0 G
56%
Göztepe D
3 - 3 B
64%
Kayseri E
2 - 0 G
44%
Beşiktaş D
1 - 2 M
65%
Eyüp E
1 - 0 G
53%
Konyaspor D
1 - 1 B
66%
Rize E
0 - 3 M
59%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Kryvbas KR E
1 - 3 M
71%
Rukh Vynnyky D
0 - 0 B
49%
Epitsentr E
3 - 3 B
74%
Zorya D
0 - 2 M
80%
Oleksandria D
3 - 0 G
49%
Metalist 1925 D
0 - 4 M
79%
Obolon E
2 - 0 G
58%
Polissya D
1 - 1 B
82%
Kolos E
0 - 1 M
78%
Kudrivka D
0 - 0 B
60%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

Veres Rivne, Kasımpaşa'a (SoS: 48.9) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 63.0). Bu, Veres Rivne'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Kasımpaşa ortalama 1.2, Veres Rivne ortalama 1.0 gol atıyor.

Veres Rivne, maç başına 1.4 gol yiyerek Kasımpaşa'ın 1.7 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Veres Rivne, elit rakiplere karşı zorlandı; 6 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.6 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Kasımpaşa

Kasımpaşa

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi