İçeriğe atla
Karşılaştır Kryvbas KR vs Celta Vigo

Kryvbas KR vs Celta Vigo Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Kryvbas KR ve Celta Vigo karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Kryvbas KR Kryvbas KR Ev Sahibi
Celta Vigo Celta Vigo Deplasman
Kryvbas KR
61.9
G G B M G G M G M B

Son 10 Maç

Celta Vigo
41.2
M G G M M M M M G M

Kazanılan Kategoriler

10

Kryvbas KR

3

Berabere

2

Celta Vigo

Performans Radarı

Kryvbas KR
Celta Vigo

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 2B, 3M

30%

3G, 0B, 7M

Maç Başına Atılan Gol
1.9

19 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.7

17 / 10 maç

2.2

22 / 10 maç

Gol Averajı
+2

+2

-8

-8

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
70%

7 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
G. Mendoza (4 gol)
Ferran Jutglà (4 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 13 / İkinci Yarı: 6
İlk Yarı: 6 / İkinci Yarı: 8
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

40%

2G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
72.8

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 67.3

67.1

Lig Zorluğu: 91.4, Rakip Kalitesi: 69.3

Elit Rakip Performansı
40%

2G / 5 maç

25%

1G / 4 maç

Beklenen Gol (xG)
2.78

Gerçek: 1.9 | Fark: -0.88

1.76

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.36

Düzeltilmiş Güç Puanı
61.9

Hücum: 77.8, Savunma: 53.2, Form: 61.4

41.2

Hücum: 54.6, Savunma: 31.2, Form: 35.1

Gol Zamanlaması Analizi

4

0-15'

2
3

16-30'

3
4

31-45'

1
3

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Kryvbas KR
Celta Vigo
Kryvbas KR

Güç Puanı Dağılımı

61.9

Genel

Hücum 77.8
Savunma 53.2
Form 61.4
Tutarlılık 45.7
Celta Vigo

Güç Puanı Dağılımı

41.2

Genel

Hücum 54.6
Savunma 31.2
Form 35.1
Tutarlılık 43.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

98.0 vs 91.4

Rakip Kalitesi

67.3 vs 69.3

Elit Rakip Sicili

40% vs 25%
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
G
Veres Rivne (67%)
G
Karpaty Lviv (81%)
B
SK Poltava (50%)
M
Dynamo Kyiv (78%)
G
Rukh Vynnyky (44%)
G
Kudrivka (60%)
M
LNZ Cherkasy (74%)
G
Epitsentr (74%)
Celta Vigo logo Celta Vigo
M
Levante (71%)
G
Atlético (66%)
G
Elche (61%)
M
Villarreal (78%)
M
Barcelona (91%)
M
Freiburg (64%)
M
Oviedo (61%)
M
Freiburg (69%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Veres Rivne D
3 - 1 G
67%
Karpaty Lviv E
1 - 0 G
81%
SK Poltava D
3 - 3 B
50%
Dynamo Kyiv E
5 - 6 M
78%
Rukh Vynnyky E
3 - 0 G
44%
Kudrivka D
2 - 1 G
60%
LNZ Cherkasy E
0 - 3 M
74%
Epitsentr E
2 - 1 G
74%
Polissya D
0 - 2 M
82%
Obolon D
0 - 0 B
63%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Levante E
2 - 3 M
71%
Atlético D
1 - 0 G
66%
Elche E
3 - 1 G
61%
Villarreal D
1 - 2 M
78%
Barcelona D
0 - 1 M
91%
Freiburg E
1 - 3 M
64%
Oviedo E
0 - 3 M
61%
Freiburg D
0 - 3 M
69%
Valencia D
3 - 2 G
72%
Alavés E
3 - 4 M
60%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 72.8 vs 67.1), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Kryvbas KR, maç başına 1.9 gol ortalamasıyla Celta Vigo'ın 1.4 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Kryvbas KR, maç başına 1.7 gol yiyerek Celta Vigo'ın 2.2 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Kryvbas KR, elit rakiplere karşı zorlandı; 5 maçın sadece 2 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Celta Vigo, elit rakiplere karşı zorlandı; 4 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.6 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Kryvbas KR, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (61.9 vs 41.2) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Kryvbas KR

Kryvbas KR

VS
Celta Vigo

Celta Vigo

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi