İçeriğe atla
Karşılaştır Larissa vs Aris

Larissa vs Aris Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Larissa ve Aris karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Larissa Larissa Ev Sahibi
Aris Aris Deplasman
Larissa
37.4
B B B M B M M M B B

Son 10 Maç

Aris
46.8
G G G B M B B M B B

Kazanılan Kategoriler

2

Larissa

4

Berabere

9

Aris

Performans Radarı

Larissa
Aris

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
0%

0G, 6B, 4M

30%

3G, 5B, 2M

Maç Başına Atılan Gol
0.9

9 / 10 maç

1.2

12 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.4

14 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Gol Averajı
-5

-5

+1

+1

Gol Yemeden Bitirme
10%

1 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
30%

3 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
80%

8 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Ľ. Tupta (3 gol)
B. Garré (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 1 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 5
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

40%

2G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
55.2

Lig Zorluğu: 56.0, Rakip Kalitesi: 54.6

51.4

Lig Zorluğu: 56.0, Rakip Kalitesi: 48.3

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.95

Gerçek: 0.9 | Fark: -0.05

1.32

Gerçek: 1.2 | Fark: -0.12

Düzeltilmiş Güç Puanı
37.4

Hücum: 31.6, Savunma: 56.1, Form: 0.0

46.8

Hücum: 40.6, Savunma: 64.2, Form: 30.4

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

1

16-30'

3
1

31-45'

3
4

46-60'

1

61-75'

1
4

76-90+'

3
Larissa
Aris
Larissa

Güç Puanı Dağılımı

37.4

Genel

Hücum 31.6
Savunma 56.1
Form 0.0
Tutarlılık 92.8
Aris

Güç Puanı Dağılımı

46.8

Genel

Hücum 40.6
Savunma 64.2
Form 30.4
Tutarlılık 62.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

56.0 vs 56.0

Rakip Kalitesi

54.6 vs 48.3

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
B
Panaitolikos (53%)
B
Asteras (56%)
B
Panserraikos (54%)
M
Panserraikos (49%)
B
Kifisia (49%)
M
Atromitos (59%)
M
Panaitolikos (48%)
M
Asteras (61%)
Aris logo Aris
G
OFI (44%)
G
OFI (49%)
G
Volos (39%)
B
Levadiakos (49%)
M
OFI (44%)
B
Panserraikos (54%)
B
Atromitos (54%)
M
Panathinaikos (57%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Panaitolikos D
1 - 1 B
53%
Asteras E
1 - 1 B
56%
Panserraikos D
1 - 1 B
54%
Panserraikos E
0 - 1 M
49%
Kifisia E
1 - 1 B
49%
Atromitos D
2 - 3 M
59%
Panaitolikos E
1 - 2 M
48%
Asteras D
1 - 3 M
61%
Olympiakos D
0 - 0 B
61%
Asteras E
1 - 1 B
56%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
OFI E
3 - 1 G
44%
OFI D
2 - 0 G
49%
Volos E
3 - 2 G
39%
Levadiakos D
1 - 1 B
49%
OFI E
0 - 2 M
44%
Panserraikos D
0 - 0 B
54%
Atromitos E
0 - 0 B
54%
Panathinaikos D
1 - 3 M
57%
Kifisia E
1 - 1 B
49%
Volos D
1 - 1 B
44%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 55.2 vs 51.4), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Larissa ortalama 0.9, Aris ortalama 1.2 gol atıyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Larissa maç başına 1.4, Aris maç başına 1.1 gol yiyor.

Larissa, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Aris, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.3 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Aris, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 9.4 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Larissa

Larissa

VS
Aris

Aris

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi