İçeriğe atla
Karşılaştır Larissa vs Benfica

Larissa vs Benfica Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Larissa ve Benfica karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Larissa Larissa Ev Sahibi
Benfica Benfica Deplasman
Larissa
37.4
B B B M B M M M B B

Son 10 Maç

Benfica
75.2
B B G G G B G G B G

Kazanılan Kategoriler

0

Larissa

2

Berabere

13

Benfica

Performans Radarı

Larissa
Benfica

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
0%

0G, 6B, 4M

60%

6G, 4B, 0M

Maç Başına Atılan Gol
0.9

9 / 10 maç

2.2

22 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.4

14 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Gol Averajı
-5

-5

+11

+11

Gol Yemeden Bitirme
10%

1 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
30%

3 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
80%

8 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Ľ. Tupta (3 gol)
A. Schjelderup (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 1 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 13
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
55.2

Lig Zorluğu: 56.0, Rakip Kalitesi: 54.6

65.6

Lig Zorluğu: 79.0, Rakip Kalitesi: 61.3

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

50%

1G / 2 maç

Beklenen Gol (xG)
0.95

Gerçek: 0.9 | Fark: -0.05

2.52

Gerçek: 2.2 | Fark: -0.32

Düzeltilmiş Güç Puanı
37.4

Hücum: 31.6, Savunma: 56.1, Form: 0.0

75.2

Hücum: 84.8, Savunma: 73.2, Form: 69.4

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

5

16-30'

3
1

31-45'

1
4

46-60'

3

61-75'

4
4

76-90+'

6
Larissa
Benfica
Larissa

Güç Puanı Dağılımı

37.4

Genel

Hücum 31.6
Savunma 56.1
Form 0.0
Tutarlılık 92.8
Benfica

Güç Puanı Dağılımı

75.2

Genel

Hücum 84.8
Savunma 73.2
Form 69.4
Tutarlılık 71.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

56.0 vs 79.0

Rakip Kalitesi

54.6 vs 61.3

Elit Rakip Sicili

0% vs 50%
Larissa logo Larissa
B
Panaitolikos (53%)
B
Asteras (56%)
B
Panserraikos (54%)
M
Panserraikos (49%)
B
Kifisia (49%)
M
Atromitos (59%)
M
Panaitolikos (48%)
M
Asteras (61%)
Benfica logo Benfica
B
Braga (64%)
B
Famalicão (74%)
G
Moreirense (50%)
G
Sporting (75%)
G
Nacional (52%)
B
Casa Pia (53%)
G
Vitória SC (54%)
G
Arouca (62%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Panaitolikos D
1 - 1 B
53%
Asteras E
1 - 1 B
56%
Panserraikos D
1 - 1 B
54%
Panserraikos E
0 - 1 M
49%
Kifisia E
1 - 1 B
49%
Atromitos D
2 - 3 M
59%
Panaitolikos E
1 - 2 M
48%
Asteras D
1 - 3 M
61%
Olympiakos D
0 - 0 B
61%
Asteras E
1 - 1 B
56%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Braga E
2 - 2 B
64%
Famalicão D
2 - 2 B
74%
Moreirense E
4 - 1 G
50%
Sporting D
2 - 1 G
75%
Nacional E
2 - 0 G
52%
Casa Pia D
1 - 1 B
53%
Vitória SC E
3 - 0 G
54%
Arouca D
2 - 1 G
62%
Porto E
2 - 2 B
69%
Gil Vicente D
2 - 1 G
60%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Benfica, Larissa'a (SoS: 55.2) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 65.6). Bu, Benfica'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Benfica'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 2.2 gol atıyor ve A. Schjelderup, 5 golle öncülük ediyor. Larissa maç başına sadece 0.9 gol atabiliyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Larissa maç başına 1.4, Benfica maç başına 1.1 gol yiyor.

Larissa, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Benfica, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.8 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Benfica açık ve tartışmasız favori. Hücum (84.8), savunma (73.2) ve form (69.4) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. Larissa'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Larissa

Larissa

VS
Benfica

Benfica

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi