İçeriğe atla
Karşılaştır Lechia vs Bayern Munich

Lechia vs Bayern Munich Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Lechia ve Bayern Munich karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Lechia Lechia Ev Sahibi
Bayern Munich Bayern Munich Deplasman
Lechia
43.7
M M M B M G G M G B

Son 10 Maç

Bayern Munich
78.0
G B B M G G G G G G

Kazanılan Kategoriler

2

Lechia

3

Berabere

10

Bayern Munich

Performans Radarı

Lechia
Bayern Munich

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 2B, 5M

70%

7G, 2B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
1.5

15 / 10 maç

3.0

30 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.7

17 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Gol Averajı
-2

-2

+12

+12

Gol Yemeden Bitirme
10%

1 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
70%

7 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
T. Bobček (3 gol)
H. Kane (7 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 10
İlk Yarı: 11 / İkinci Yarı: 19
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

83%

5G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
54.2

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 52.4

74.0

Lig Zorluğu: 88.8, Rakip Kalitesi: 67.1

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

60%

3G / 5 maç

Beklenen Gol (xG)
1.37

Gerçek: 1.5 | Fark: +0.13

3.73

Gerçek: 3.0 | Fark: -0.73

Düzeltilmiş Güç Puanı
43.7

Hücum: 52.1, Savunma: 45.2, Form: 31.3

78.0

Hücum: 100, Savunma: 49.6, Form: 86.8

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

2
2

16-30'

2
1

31-45'

7
4

46-60'

7
3

61-75'

4
3

76-90+'

8
Lechia
Bayern Munich
Lechia

Güç Puanı Dağılımı

43.7

Genel

Hücum 52.1
Savunma 45.2
Form 31.3
Tutarlılık 49.3
Bayern Munich

Güç Puanı Dağılımı

78.0

Genel

Hücum 100
Savunma 49.6
Form 86.8
Tutarlılık 63.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

57.0 vs 88.8

Rakip Kalitesi

52.4 vs 67.1

Elit Rakip Sicili

0% vs 60%
Lechia logo Lechia
M
Widzew (59%)
M
Radomiak (58%)
M
Raków (54%)
B
Piast (53%)
M
Wisła Płock (47%)
G
Kielce (43%)
G
Pogoń (49%)
M
GKS Katowice (64%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
G
Wolfsburg (55%)
B
Paris SG (83%)
B
Heidenheim (62%)
M
Paris SG (88%)
G
Mainz 05 (70%)
G
Leverkusen (51%)
G
Stuttgart (70%)
G
Real Madrid (66%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Widzew D
1 - 3 M
59%
Radomiak D
1 - 3 M
58%
Raków E
1 - 2 M
54%
Piast E
1 - 1 B
53%
Wisła Płock D
0 - 1 M
47%
Kielce E
4 - 2 G
43%
Pogoń E
2 - 1 G
49%
GKS Katowice D
0 - 2 M
64%
Jagiellonia E
3 - 0 G
48%
Arka D
2 - 2 B
49%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Wolfsburg D
1 - 0 G
55%
Paris SG E
1 - 1 B
83%
Heidenheim E
3 - 3 B
62%
Paris SG D
4 - 5 M
88%
Mainz 05 D
4 - 3 G
70%
Leverkusen D
2 - 0 G
51%
Stuttgart E
4 - 2 G
70%
Real Madrid E
4 - 3 G
66%
St. Pauli D
5 - 0 G
55%
Real Madrid D
2 - 1 G
71%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Bayern Munich, Lechia'a (SoS: 54.2) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 74.0). Bu, Bayern Munich'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Bayern Munich'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 3.0 gol atıyor ve H. Kane, 7 golle öncülük ediyor. Lechia maç başına sadece 1.5 gol atabiliyor.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Lechia maç başına 1.7, Bayern Munich maç başına 1.8 gol yiyor.

Lechia, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Bayern Munich, elit rakiplere karşı gücünü kanıtladı; üst düzey takımlara karşı 5 maçın 3 tanesini kazandı. Bu, baskı altında performans gösterme yeteneklerinin önemli bir göstergesi.

Bayern Munich, %83 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 4.0 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Bayern Munich açık ve tartışmasız favori. Hücum (100), savunma (49.6) ve form (86.8) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. Lechia'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Lechia

Lechia

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi