İçeriğe atla
Karşılaştır Lens vs GC Zürich

Lens vs GC Zürich Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Lens ve GC Zürich karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Lens Lens Ev Sahibi
GC Zürich GC Zürich Deplasman
Lens
58.8
G B B G G M G M G B

Son 10 Maç

GC Zürich
27.9
G M M M G M M M M M

Kazanılan Kategoriler

12

Lens

2

Berabere

1

GC Zürich

Performans Radarı

Lens
GC Zürich

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 3B, 2M

20%

2G, 0B, 8M

Maç Başına Atılan Gol
2.3

23 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

2.6

26 / 10 maç

Gol Averajı
+8

+8

-16

-16

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
80%

8 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
F. Thauvin (5 gol)
D. Abels (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 14
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 5
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
100%

5G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
50.7

Lig Zorluğu: 77.8, Rakip Kalitesi: 56.0

50.4

Lig Zorluğu: 49.0, Rakip Kalitesi: 51.3

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 1 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
2.54

Gerçek: 2.3 | Fark: -0.24

1.0

Gerçek: 1.0 | Fark: 0.0

Düzeltilmiş Güç Puanı
58.8

Hücum: 77.2, Savunma: 50.4, Form: 50.4

27.9

Hücum: 33.5, Savunma: 13.4, Form: 20.1

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

1
3

16-30'

2
3

31-45'

2
7

46-60'

1
5

61-75'

3
3

76-90+'

1
Lens
GC Zürich
Lens

Güç Puanı Dağılımı

58.8

Genel

Hücum 77.2
Savunma 50.4
Form 50.4
Tutarlılık 53.2
GC Zürich

Güç Puanı Dağılımı

27.9

Genel

Hücum 33.5
Savunma 13.4
Form 20.1
Tutarlılık 56.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

77.8 vs 49.0

Rakip Kalitesi

56.0 vs 51.3

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Lens logo Lens
G
Nantes (51%)
B
Nice (60%)
B
Brest (61%)
G
Toulouse (40%)
G
Toulouse (57%)
M
Lille (78%)
G
Angers (47%)
M
Lorient (69%)
GC Zürich logo GC Zürich
G
Winterthur (42%)
M
Zürich (42%)
M
Servette (65%)
M
Luzern (56%)
G
Winterthur (42%)
M
Sion (62%)
M
Servette (66%)
M
Thun (49%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Nantes E
1 - 0 G
51%
Nice D
1 - 1 B
60%
Brest D
3 - 3 B
61%
Toulouse E
4 - 1 G
40%
Toulouse E
3 - 2 G
57%
Lille D
0 - 3 M
78%
Angers E
5 - 1 G
47%
Lorient D
1 - 2 M
69%
Metz E
3 - 0 G
43%
Lyon D
2 - 2 B
54%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Winterthur E
3 - 2 G
42%
Zürich D
1 - 2 M
42%
Servette E
0 - 2 M
65%
Luzern E
1 - 2 M
56%
Winterthur D
2 - 0 G
42%
Sion E
0 - 4 M
62%
Servette D
0 - 5 M
66%
Thun D
1 - 5 M
49%
Lausanne E
2 - 3 M
38%
Basel D
0 - 1 M
51%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 50.7 vs 50.4), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Lens'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 2.3 gol atıyor ve F. Thauvin, 5 golle öncülük ediyor. GC Zürich maç başına sadece 1.0 gol atabiliyor.

Savunmada Lens çok daha üstün; maç başına sadece 1.5 gol yiyor ve 2 kez kalesini gole kapatırken, GC Zürich maç başına 2.6 gol yiyor.

GC Zürich, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %100 ev sahibi galibiyet oranıyla Lens'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.7 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Lens açık ve tartışmasız favori. Hücum (77.2), savunma (50.4) ve form (50.4) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. GC Zürich'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Lens

Lens

VS
GC Zürich

GC Zürich

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi