İçeriğe atla
Karşılaştır Lens vs LNZ Cherkasy

Lens vs LNZ Cherkasy Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Lens ve LNZ Cherkasy karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Lens Lens Ev Sahibi
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Deplasman
Lens
58.8
G B B G G M G M G B

Son 10 Maç

LNZ Cherkasy
60.7
B B B M B G G G G M

Kazanılan Kategoriler

8

Lens

1

Berabere

6

LNZ Cherkasy

Performans Radarı

Lens
LNZ Cherkasy

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 3B, 2M

40%

4G, 4B, 2M

Maç Başına Atılan Gol
2.3

23 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

0.8

8 / 10 maç

Gol Averajı
+8

+8

+6

+6

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
80%

8 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
F. Thauvin (5 gol)
M. Assinor (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 14
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 10
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
100%

5G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
50.7

Lig Zorluğu: 77.8, Rakip Kalitesi: 56.0

67.6

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 71.2

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 1 maç

14%

1G / 7 maç

Beklenen Gol (xG)
2.54

Gerçek: 2.3 | Fark: -0.24

1.53

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.13

Düzeltilmiş Güç Puanı
58.8

Hücum: 77.2, Savunma: 50.4, Form: 50.4

60.7

Hücum: 54.9, Savunma: 86.2, Form: 47.0

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

3

16-30'

1
3

31-45'

2
7

46-60'

3
5

61-75'

3
3

76-90+'

5
Lens
LNZ Cherkasy
Lens

Güç Puanı Dağılımı

58.8

Genel

Hücum 77.2
Savunma 50.4
Form 50.4
Tutarlılık 53.2
LNZ Cherkasy

Güç Puanı Dağılımı

60.7

Genel

Hücum 54.9
Savunma 86.2
Form 47.0
Tutarlılık 56.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

77.8 vs 98.0

Rakip Kalitesi

56.0 vs 71.2

Elit Rakip Sicili

0% vs 14%
Lens logo Lens
G
Nantes (51%)
B
Nice (60%)
B
Brest (61%)
G
Toulouse (40%)
G
Toulouse (57%)
M
Lille (78%)
G
Angers (47%)
M
Lorient (69%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
B
Dynamo Kyiv (78%)
B
Karpaty Lviv (86%)
B
Metalist 1925 (74%)
M
Kolos (83%)
B
Shakhtar D (78%)
G
Kryvbas KR (76%)
G
Rukh Vynnyky (49%)
G
Oleksandria (44%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Nantes E
1 - 0 G
51%
Nice D
1 - 1 B
60%
Brest D
3 - 3 B
61%
Toulouse E
4 - 1 G
40%
Toulouse E
3 - 2 G
57%
Lille D
0 - 3 M
78%
Angers E
5 - 1 G
47%
Lorient D
1 - 2 M
69%
Metz E
3 - 0 G
43%
Lyon D
2 - 2 B
54%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Dynamo Kyiv E
0 - 0 B
78%
Karpaty Lviv D
0 - 0 B
86%
Metalist 1925 E
1 - 1 B
74%
Kolos D
0 - 1 M
83%
Shakhtar D E
2 - 2 B
78%
Kryvbas KR D
3 - 0 G
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 1 G
49%
Oleksandria E
2 - 0 G
44%
Veres Rivne D
3 - 0 G
67%
Polissya E
1 - 3 M
77%

Yapay Zeka Analizi

Bu, birbirine denk iki takım arasında büyüleyici bir eşleşme. Ham rakamlar bir hikaye anlatıyor, ancak rakip kalitesi analizi çok önemli bir bağlam ekliyor.

LNZ Cherkasy, Lens'a (SoS: 50.7) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 67.6). Bu, LNZ Cherkasy'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Lens, maç başına 2.3 gol ortalamasıyla LNZ Cherkasy'ın 1.4 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

LNZ Cherkasy, maç başına 0.8 gol yiyerek Lens'ın 1.5 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

LNZ Cherkasy, elit rakiplere karşı zorlandı; 7 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %100 ev sahibi galibiyet oranıyla Lens'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

LNZ Cherkasy, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.0 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Bu gerçek bir yazı-tura. Her iki takım da tüm metriklerde dikkat çekici şekilde birbirine denk ve sonuç muhtemelen günün formuna, taktiksel ayarlamalara ve belki de bireysel bir parlaklık anına bağlı olacak.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Lens

Lens

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi