İçeriğe atla
Karşılaştır Levante vs Celta Vigo

Levante vs Celta Vigo Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Levante ve Celta Vigo karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Levante Levante Ev Sahibi
Celta Vigo Celta Vigo Deplasman
Levante
55.7
G G M B G G M G B B

Son 10 Maç

Celta Vigo
41.2
M G G M M M M M G M

Kazanılan Kategoriler

9

Levante

2

Berabere

4

Celta Vigo

Performans Radarı

Levante
Celta Vigo

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 3B, 2M

30%

3G, 0B, 7M

Maç Başına Atılan Gol
1.6

16 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.5

15 / 10 maç

2.2

22 / 10 maç

Gol Averajı
+1

+1

-8

-8

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
60%

6 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Carlos Espí (6 gol)
Ferran Jutglà (4 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 9
İlk Yarı: 6 / İkinci Yarı: 8
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
80%

4G / 5 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

40%

2G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
59.6

Lig Zorluğu: 93.0, Rakip Kalitesi: 64.0

67.1

Lig Zorluğu: 91.4, Rakip Kalitesi: 69.5

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 2 maç

25%

1G / 4 maç

Beklenen Gol (xG)
2.0

Gerçek: 1.6 | Fark: -0.4

1.77

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.37

Düzeltilmiş Güç Puanı
55.7

Hücum: 58.5, Savunma: 54.8, Form: 54.8

41.2

Hücum: 54.6, Savunma: 31.2, Form: 35.1

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

2
1

16-30'

3
5

31-45'

1
4

46-60'

3
1

61-75'

2
4

76-90+'

3
Levante
Celta Vigo
Levante

Güç Puanı Dağılımı

55.7

Genel

Hücum 58.5
Savunma 54.8
Form 54.8
Tutarlılık 53.2
Celta Vigo

Güç Puanı Dağılımı

41.2

Genel

Hücum 54.6
Savunma 31.2
Form 35.1
Tutarlılık 43.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

93.0 vs 91.4

Rakip Kalitesi

64.0 vs 69.5

Elit Rakip Sicili

0% vs 25%
Levante logo Levante
G
Celta Vigo (59%)
G
Osasuna (58%)
M
Villarreal (78%)
B
Espanyol (55%)
G
Sevilla (58%)
G
Getafe (67%)
M
Real Sociedad (66%)
G
Oviedo (61%)
Celta Vigo logo Celta Vigo
M
Levante (71%)
G
Atlético (66%)
G
Elche (63%)
M
Villarreal (78%)
M
Barcelona (91%)
M
Freiburg (64%)
M
Oviedo (61%)
M
Freiburg (69%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Celta Vigo D
3 - 2 G
59%
Osasuna E
3 - 2 G
58%
Villarreal D
1 - 5 M
78%
Espanyol D
0 - 0 B
55%
Sevilla E
2 - 0 G
58%
Getafe E
1 - 0 G
67%
Real Sociedad D
0 - 2 M
66%
Oviedo E
4 - 2 G
61%
Rayo D
1 - 1 B
79%
Girona E
1 - 1 B
59%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Levante E
2 - 3 M
71%
Atlético D
1 - 0 G
66%
Elche E
3 - 1 G
63%
Villarreal D
1 - 2 M
78%
Barcelona D
0 - 1 M
91%
Freiburg E
1 - 3 M
64%
Oviedo E
0 - 3 M
61%
Freiburg D
0 - 3 M
69%
Valencia D
3 - 2 G
72%
Alavés E
3 - 4 M
60%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 59.6 vs 67.1), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Levante ortalama 1.6, Celta Vigo ortalama 1.4 gol atıyor.

Levante, maç başına 1.5 gol yiyerek Celta Vigo'ın 2.2 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Celta Vigo, elit rakiplere karşı zorlandı; 4 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %80 ev sahibi galibiyet oranıyla Levante'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.4 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Levante, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 14.5 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Spanish La Liga'de (2026-05-12), Levante Celta Vigo'ı 2-3 yendi. Lig sonuçları formun en tutarlı göstergesidir ve bu sonuç, bu iki takım arasındaki mevcut dinamik hakkında çok şey söylüyor. Dikkat çekici olan, Levante'ın bu sonucu deplasmanda elde etmesi. Celta Vigo'ın sahasında kazanmak gerçek kaliteyi ve zihinsel gücü gösteriyor. Dar skor farkıyla biten 2-3'lık sonuç, bu karşılaşmaların ne kadar çekişmeli olduğunu gösteriyor. Tek bir kalite anı veya taktiksel değişiklik, bir sonraki buluşmayı her iki yöne de çevirebilir. Celta Vigo, bu yenilginin intikamını almak için yanıp tutuşuyor olacak. İntikam arzusu güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir ve bir sonraki karşılaşmaya ekstra kararlılıkla çıkabilirler. Levante, bu yakın tarihli galibiyetten psikolojik bir avantaj taşıyacak. Rakibinizi yakın zamanda yendiğinizi bilmek önemli bir özgüven artışı sağlar.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Levante

Levante

VS
Celta Vigo

Celta Vigo

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi