İçeriğe atla
Karşılaştır Mladost Lučani vs Polissya

Mladost Lučani vs Polissya Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Mladost Lučani ve Polissya karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Mladost Lučani Mladost Lučani Ev Sahibi
Polissya Polissya Deplasman
Mladost Lučani
41.3
M G G B B G B B M M

Son 10 Maç

Polissya
72.0
M G G G M G B G G M

Kazanılan Kategoriler

0

Mladost Lučani

3

Berabere

12

Polissya

Performans Radarı

Mladost Lučani
Polissya

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 4B, 3M

60%

6G, 1B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
0.9

9 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.3

13 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
-4

-4

+9

+9

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
30%

3 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
J. Ćirić (5 gol)
O. Hutsuliak (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 6 / İkinci Yarı: 3
İlk Yarı: 10 / İkinci Yarı: 8
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
51.6

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 49.3

72.4

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 66.4

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

40%

2G / 5 maç

Beklenen Gol (xG)
0.93

Gerçek: 0.9 | Fark: -0.03

2.24

Gerçek: 1.8 | Fark: -0.44

Düzeltilmiş Güç Puanı
41.3

Hücum: 30.5, Savunma: 57.6, Form: 30.5

72.0

Hücum: 73.4, Savunma: 85.7, Form: 73.4

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

2
1

16-30'

4
2

31-45'

4
2

46-60'

1
1

61-75'

5
1

76-90+'

2
Mladost Lučani
Polissya
Mladost Lučani

Güç Puanı Dağılımı

41.3

Genel

Hücum 30.5
Savunma 57.6
Form 30.5
Tutarlılık 57.7
Polissya

Güç Puanı Dağılımı

72.0

Genel

Hücum 73.4
Savunma 85.7
Form 73.4
Tutarlılık 43.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

55.0 vs 98.0

Rakip Kalitesi

49.3 vs 66.4

Elit Rakip Sicili

0% vs 40%
Mladost Lučani logo Mladost Lučani
M
Radnički Niš (49%)
G
Spartak (28%)
G
TSC (60%)
B
Radnički Krag (52%)
B
FK IMT (63%)
G
Napredak (29%)
B
Radnički Krag (57%)
B
Partizan (52%)
Polissya logo Polissya
M
Epitsentr (79%)
G
Oleksandria (44%)
G
Metalist 1925 (79%)
G
Obolon (58%)
M
Shakhtar D (83%)
G
SK Poltava (50%)
B
Veres Rivne (62%)
G
Kudrivka (60%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Radnički Niš D
0 - 1 M
49%
Spartak E
2 - 1 G
28%
TSC D
2 - 1 G
60%
Radnički Krag E
0 - 0 B
52%
FK IMT D
1 - 1 B
63%
Napredak E
2 - 0 G
29%
Radnički Krag D
1 - 1 B
57%
Partizan E
1 - 1 B
52%
Železničar P D
0 - 5 M
62%
Novi Pazar E
0 - 2 M
41%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Epitsentr D
2 - 3 M
79%
Oleksandria E
2 - 1 G
44%
Metalist 1925 D
1 - 0 G
79%
Obolon E
3 - 1 G
58%
Shakhtar D D
0 - 1 M
83%
SK Poltava D
4 - 0 G
50%
Veres Rivne E
1 - 1 B
62%
Kudrivka D
2 - 0 G
60%
Kryvbas KR E
2 - 0 G
71%
Dynamo Kyiv E
1 - 2 M
78%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Polissya, Mladost Lučani'a (SoS: 51.6) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 72.4). Bu, Polissya'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Polissya, maç başına 1.8 gol ortalamasıyla Mladost Lučani'ın 0.9 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Polissya, maç başına 0.9 gol yiyerek Mladost Lučani'ın 1.3 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Mladost Lučani, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Polissya, elit rakiplere karşı zorlandı; 5 maçın sadece 2 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Polissya, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.5 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Polissya açık ve tartışmasız favori. Hücum (73.4), savunma (85.7) ve form (73.4) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. Mladost Lučani'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Mladost Lučani

Mladost Lučani

VS
Polissya

Polissya

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi