İçeriğe atla
Karşılaştır Nieciecza vs Kasımpaşa

Nieciecza vs Kasımpaşa Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Nieciecza ve Kasımpaşa karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Nieciecza Nieciecza Ev Sahibi
Kasımpaşa Kasımpaşa Deplasman
Nieciecza
33.8
M M G M M G M M M B

Son 10 Maç

Kasımpaşa
39.5
M B M G B G M G B M

Kazanılan Kategoriler

4

Nieciecza

2

Berabere

9

Kasımpaşa

Performans Radarı

Nieciecza
Kasımpaşa

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
20%

2G, 1B, 7M

30%

3G, 3B, 4M

Maç Başına Atılan Gol
1.1

11 / 10 maç

1.2

12 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
2.2

22 / 10 maç

1.7

17 / 10 maç

Gol Averajı
-11

-11

-5

-5

Gol Yemeden Bitirme
0%

0 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
70%

7 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
80%

8 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
K. Zapolnik (3 gol)
A. Benedyczak (8 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 7
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 5
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

60%

3G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

0%

0G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
56.1

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 55.5

48.9

Lig Zorluğu: 72.0, Rakip Kalitesi: 57.4

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
0.99

Gerçek: 1.1 | Fark: +0.11

1.3

Gerçek: 1.2 | Fark: -0.1

Düzeltilmiş Güç Puanı
33.8

Hücum: 38.9, Savunma: 28.3, Form: 21.2

39.5

Hücum: 39.6, Savunma: 42.9, Form: 29.7

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

4
1

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

4
3

61-75'

1
2

76-90+'

1
Nieciecza
Kasımpaşa
Nieciecza

Güç Puanı Dağılımı

33.8

Genel

Hücum 38.9
Savunma 28.3
Form 21.2
Tutarlılık 57.7
Kasımpaşa

Güç Puanı Dağılımı

39.5

Genel

Hücum 39.6
Savunma 42.9
Form 29.7
Tutarlılık 53.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

57.0 vs 72.0

Rakip Kalitesi

55.5 vs 57.4

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
M
Legia (59%)
M
GKS Katowice (64%)
G
Zagłębie (54%)
M
Wisła Płock (42%)
M
Widzew (59%)
G
Piast (53%)
M
Lech (69%)
M
Motor (54%)
Kasımpaşa logo Kasımpaşa
M
Gençlerbirliği (50%)
B
Kocaelispor (46%)
M
Başakşehir (71%)
G
Alanyaspor (56%)
B
Göztepe (64%)
G
Kayseri (44%)
M
Beşiktaş (65%)
G
Eyüp (53%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Legia E
0 - 1 M
59%
GKS Katowice D
1 - 5 M
64%
Zagłębie D
2 - 1 G
54%
Wisła Płock E
1 - 3 M
42%
Widzew D
0 - 1 M
59%
Piast E
3 - 2 G
53%
Lech D
1 - 4 M
69%
Motor E
1 - 2 M
54%
Kielce D
1 - 2 M
48%
Radomiak E
1 - 1 B
53%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Gençlerbirliği D
2 - 3 M
50%
Kocaelispor E
1 - 1 B
46%
Başakşehir D
0 - 4 M
71%
Alanyaspor E
1 - 0 G
56%
Göztepe D
3 - 3 B
64%
Kayseri E
2 - 0 G
44%
Beşiktaş D
1 - 2 M
65%
Eyüp E
1 - 0 G
53%
Konyaspor D
1 - 1 B
66%
Rize E
0 - 3 M
59%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 56.1 vs 48.9), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Nieciecza ortalama 1.1, Kasımpaşa ortalama 1.2 gol atıyor.

Kasımpaşa, maç başına 1.7 gol yiyerek Nieciecza'ın 2.2 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Nieciecza, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.1 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Kasımpaşa, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 5.7 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Nieciecza

Nieciecza

VS
Kasımpaşa

Kasımpaşa

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi