İçeriğe atla
Karşılaştır Nieciecza vs Motor

Nieciecza vs Motor Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Nieciecza ve Motor karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Nieciecza Nieciecza Ev Sahibi
Motor Motor Deplasman
Nieciecza
33.8
M M G M M G M M M B

Son 10 Maç

Motor
52.1
G M M M B B G G B G

Kazanılan Kategoriler

3

Nieciecza

2

Berabere

10

Motor

Performans Radarı

Nieciecza
Motor

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
20%

2G, 1B, 7M

40%

4G, 3B, 3M

Maç Başına Atılan Gol
1.1

11 / 10 maç

1.3

13 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
2.2

22 / 10 maç

0.9

9 / 10 maç

Gol Averajı
-11

-11

+4

+4

Gol Yemeden Bitirme
0%

0 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
70%

7 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
80%

8 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
K. Zapolnik (3 gol)
K. Czubak (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 7
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 5
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

40%

2G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

40%

2G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
56.1

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 55.5

54.7

Lig Zorluğu: 57.0, Rakip Kalitesi: 53.2

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.99

Gerçek: 1.1 | Fark: +0.11

1.37

Gerçek: 1.3 | Fark: -0.07

Düzeltilmiş Güç Puanı
33.8

Hücum: 38.9, Savunma: 28.3, Form: 21.2

52.1

Hücum: 45.4, Savunma: 73.3, Form: 41.9

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

1
1

16-30'

4
2

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

2
Nieciecza
Motor
Nieciecza

Güç Puanı Dağılımı

33.8

Genel

Hücum 38.9
Savunma 28.3
Form 21.2
Tutarlılık 57.7
Motor

Güç Puanı Dağılımı

52.1

Genel

Hücum 45.4
Savunma 73.3
Form 41.9
Tutarlılık 50.5

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

57.0 vs 57.0

Rakip Kalitesi

55.5 vs 53.2

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Nieciecza logo Nieciecza
M
Legia (59%)
M
GKS Katowice (64%)
G
Zagłębie (54%)
M
Wisła Płock (42%)
M
Widzew (59%)
G
Piast (53%)
M
Lech (69%)
M
Motor (54%)
Motor logo Motor
G
Wisła Płock (47%)
M
Lech (64%)
M
Widzew (59%)
M
GKS Katowice (64%)
B
Raków (54%)
B
Radomiak (58%)
G
Zagłębie (49%)
G
Nieciecza (41%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Legia E
0 - 1 M
59%
GKS Katowice D
1 - 5 M
64%
Zagłębie D
2 - 1 G
54%
Wisła Płock E
1 - 3 M
42%
Widzew D
0 - 1 M
59%
Piast E
3 - 2 G
53%
Lech D
1 - 4 M
69%
Motor E
1 - 2 M
54%
Kielce D
1 - 2 M
48%
Radomiak E
1 - 1 B
53%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Wisła Płock D
4 - 0 G
47%
Lech E
0 - 1 M
64%
Widzew D
0 - 2 M
59%
GKS Katowice D
2 - 3 M
64%
Raków E
1 - 1 B
54%
Radomiak D
1 - 1 B
58%
Zagłębie E
1 - 0 G
49%
Nieciecza D
2 - 1 G
41%
Górnik E
0 - 0 B
53%
Kielce E
2 - 0 G
43%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 56.1 vs 54.7), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Nieciecza ortalama 1.1, Motor ortalama 1.3 gol atıyor.

Savunmada Motor çok daha üstün; maç başına sadece 0.9 gol yiyor ve 4 kez kalesini gole kapatırken, Nieciecza maç başına 2.2 gol yiyor.

Nieciecza, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Motor, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.8 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Motor, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (52.1 vs 33.8) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Son Polish Ekstraklasa maçlarında (2026-03-13), Motor Nieciecza'a karşı 1-2 galip geldi. Bu sonuç, bu takımların birbirine karşı nasıl eşleştiğine dair değerli bir bilgi sunuyor. Dikkat çekici olan, Motor'ın bu sonucu deplasmanda elde etmesi. Nieciecza'ın sahasında kazanmak gerçek kaliteyi ve zihinsel gücü gösteriyor. Dar skor farkıyla biten 1-2'lık sonuç, bu karşılaşmaların ne kadar çekişmeli olduğunu gösteriyor. Tek bir kalite anı veya taktiksel değişiklik, bir sonraki buluşmayı her iki yöne de çevirebilir. Nieciecza, bu yenilginin intikamını almak için yanıp tutuşuyor olacak. İntikam arzusu güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir ve bir sonraki karşılaşmaya ekstra kararlılıkla çıkabilirler. Motor, bu yakın tarihli galibiyetten psikolojik bir avantaj taşıyacak. Rakibinizi yakın zamanda yendiğinizi bilmek önemli bir özgüven artışı sağlar.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Nieciecza

Nieciecza

VS
Motor

Motor

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi