İçeriğe atla
Karşılaştır Obolon vs Veres Rivne

Obolon vs Veres Rivne Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Obolon ve Veres Rivne karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Obolon Obolon Ev Sahibi
Veres Rivne Veres Rivne Deplasman
Obolon
37.6
B B M B M B M M B G

Son 10 Maç

Veres Rivne
42.7
M B B M G M G B M B

Kazanılan Kategoriler

4

Obolon

3

Berabere

8

Veres Rivne

Performans Radarı

Obolon
Veres Rivne

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
10%

1G, 5B, 4M

20%

2G, 4B, 4M

Maç Başına Atılan Gol
1.0

10 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.8

18 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Gol Averajı
-8

-8

-4

-4

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
60%

6 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
T. Liakh (3 gol)
I. Kharatin (2 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 6
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 7
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
17%

1G / 6 maç

25%

1G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 4 maç

17%

1G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
63.1

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 68.2

63.0

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 68.0

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 6 maç

0%

0G / 6 maç

Beklenen Gol (xG)
1.31

Gerçek: 1.0 | Fark: -0.31

1.36

Gerçek: 1.0 | Fark: -0.36

Düzeltilmiş Güç Puanı
37.6

Hücum: 37.7, Savunma: 45.2, Form: 11.3

42.7

Hücum: 37.7, Savunma: 60.3, Form: 22.6

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

2

61-75'

2
4

76-90+'

3
Obolon
Veres Rivne
Obolon

Güç Puanı Dağılımı

37.6

Genel

Hücum 37.7
Savunma 45.2
Form 11.3
Tutarlılık 77.2
Veres Rivne

Güç Puanı Dağılımı

42.7

Genel

Hücum 37.7
Savunma 60.3
Form 22.6
Tutarlılık 64.0

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

98.0 vs 98.0

Rakip Kalitesi

68.2 vs 68.0

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Obolon logo Obolon
B
Epitsentr (74%)
B
Kudrivka (55%)
M
Polissya (82%)
B
SK Poltava (45%)
M
Veres Rivne (67%)
B
Zorya (75%)
M
Karpaty Lviv (86%)
M
Dynamo Kyiv (83%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
M
Kryvbas KR (71%)
B
Rukh Vynnyky (49%)
B
Epitsentr (74%)
M
Zorya (80%)
G
Oleksandria (49%)
M
Metalist 1925 (79%)
G
Obolon (58%)
B
Polissya (82%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Epitsentr E
2 - 2 B
74%
Kudrivka E
1 - 1 B
55%
Polissya D
1 - 3 M
82%
SK Poltava E
1 - 1 B
45%
Veres Rivne D
0 - 2 M
67%
Zorya E
3 - 3 B
75%
Karpaty Lviv D
0 - 4 M
86%
Dynamo Kyiv D
1 - 2 M
83%
Kryvbas KR E
0 - 0 B
71%
Rukh Vynnyky E
1 - 0 G
44%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Kryvbas KR E
1 - 3 M
71%
Rukh Vynnyky D
0 - 0 B
49%
Epitsentr E
3 - 3 B
74%
Zorya D
0 - 2 M
80%
Oleksandria D
3 - 0 G
49%
Metalist 1925 D
0 - 4 M
79%
Obolon E
2 - 0 G
58%
Polissya D
1 - 1 B
82%
Kolos E
0 - 1 M
78%
Kudrivka D
0 - 0 B
60%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 63.1 vs 63.0), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Her iki takım da hücumda birbirine denk; Obolon ortalama 1.0, Veres Rivne ortalama 1.0 gol atıyor.

Veres Rivne, maç başına 1.4 gol yiyerek Obolon'ın 1.8 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Obolon, elit rakiplere karşı zorlandı; 6 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Veres Rivne, elit rakiplere karşı zorlandı; 6 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.6 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Veres Rivne, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 5.1 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Ukraine Premier League'de (2026-04-11), Veres Rivne Obolon'ı 2-0 yendi. Lig sonuçları formun en tutarlı göstergesidir ve bu sonuç, bu iki takım arasındaki mevcut dinamik hakkında çok şey söylüyor. Veres Rivne bu galibiyeti en güçlü olduğu kendi sahasında aldı. Ancak bir sonraki karşılaşma farklı bir mekanda olursa tablo değişebilir. Obolon, bu yenilginin intikamını almak için yanıp tutuşuyor olacak. İntikam arzusu güçlü bir motivasyon kaynağı olabilir ve bir sonraki karşılaşmaya ekstra kararlılıkla çıkabilirler. Veres Rivne, bu yakın tarihli galibiyetten psikolojik bir avantaj taşıyacak. Rakibinizi yakın zamanda yendiğinizi bilmek önemli bir özgüven artışı sağlar.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Obolon

Obolon

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi