İçeriğe atla
Karşılaştır Pardubice vs Bayern Munich

Pardubice vs Bayern Munich Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Pardubice ve Bayern Munich karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Pardubice Pardubice Ev Sahibi
Bayern Munich Bayern Munich Deplasman
Pardubice
55.2
M G G G G G M G B M

Son 10 Maç

Bayern Munich
78.0
G B B M G G G G G G

Kazanılan Kategoriler

1

Pardubice

2

Berabere

12

Bayern Munich

Performans Radarı

Pardubice
Bayern Munich

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
60%

6G, 1B, 3M

70%

7G, 2B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
1.4

14 / 10 maç

3.0

30 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.2

12 / 10 maç

1.8

18 / 10 maç

Gol Averajı
+2

+2

+12

+12

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
60%

6 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
V. Patrák (5 gol)
H. Kane (7 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 7
İlk Yarı: 11 / İkinci Yarı: 19
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
50%

2G / 4 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
67%

4G / 6 maç

83%

5G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
53.6

Lig Zorluğu: 58.0, Rakip Kalitesi: 50.6

74.0

Lig Zorluğu: 88.8, Rakip Kalitesi: 67.1

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

60%

3G / 5 maç

Beklenen Gol (xG)
1.49

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.09

3.73

Gerçek: 3.0 | Fark: -0.73

Düzeltilmiş Güç Puanı
55.2

Hücum: 48.3, Savunma: 62.2, Form: 62.2

78.0

Hücum: 100, Savunma: 49.6, Form: 86.8

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

2
1

16-30'

2
4

31-45'

7
2

46-60'

7
3

61-75'

4
3

76-90+'

8
Pardubice
Bayern Munich
Pardubice

Güç Puanı Dağılımı

55.2

Genel

Hücum 48.3
Savunma 62.2
Form 62.2
Tutarlılık 43.3
Bayern Munich

Güç Puanı Dağılımı

78.0

Genel

Hücum 100
Savunma 49.6
Form 86.8
Tutarlılık 63.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

58.0 vs 88.8

Rakip Kalitesi

50.6 vs 67.1

Elit Rakip Sicili

0% vs 60%
Pardubice logo Pardubice
M
Karviná (43%)
G
Karviná (48%)
G
Zlín (41%)
G
Plzeň (64%)
G
Olomouc (46%)
G
Dukla (51%)
M
Ml. Boleslav (66%)
G
Karviná (48%)
Bayern Munich logo Bayern Munich
G
Wolfsburg (55%)
B
Paris SG (83%)
B
Heidenheim (62%)
M
Paris SG (88%)
G
Mainz 05 (70%)
G
Leverkusen (51%)
G
Stuttgart (70%)
G
Real Madrid (66%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Karviná E
1 - 3 M
43%
Karviná D
2 - 1 G
48%
Zlín E
3 - 1 G
41%
Plzeň D
1 - 0 G
64%
Olomouc E
2 - 1 G
46%
Dukla D
2 - 0 G
51%
Ml. Boleslav D
0 - 2 M
66%
Karviná D
2 - 1 G
48%
Teplice E
1 - 1 B
49%
Slovácko D
0 - 2 M
50%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Wolfsburg D
1 - 0 G
55%
Paris SG E
1 - 1 B
83%
Heidenheim E
3 - 3 B
62%
Paris SG D
4 - 5 M
88%
Mainz 05 D
4 - 3 G
70%
Leverkusen D
2 - 0 G
51%
Stuttgart E
4 - 2 G
70%
Real Madrid E
4 - 3 G
66%
St. Pauli D
5 - 0 G
55%
Real Madrid D
2 - 1 G
71%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Bayern Munich, Pardubice'a (SoS: 53.6) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 74.0). Bu, Bayern Munich'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Bayern Munich'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 3.0 gol atıyor ve H. Kane, 7 golle öncülük ediyor. Pardubice maç başına sadece 1.4 gol atabiliyor.

Pardubice, maç başına 1.2 gol yiyerek Bayern Munich'ın 1.8 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Pardubice, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Bayern Munich, elit rakiplere karşı gücünü kanıtladı; üst düzey takımlara karşı 5 maçın 3 tanesini kazandı. Bu, baskı altında performans gösterme yeteneklerinin önemli bir göstergesi.

Bayern Munich, %83 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.7 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Bayern Munich, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (78.0 vs 55.2) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Pardubice

Pardubice

VS
Bayern Munich

Bayern Munich

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi