İçeriğe atla
Karşılaştır Parma vs Anderlecht

Parma vs Anderlecht Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Parma ve Anderlecht karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Parma Parma Ev Sahibi
Anderlecht Anderlecht Deplasman
Parma
40.5
M M G G B B M M B B

Son 10 Maç

Anderlecht
34.9
B M M M G G M M M B

Kazanılan Kategoriler

7

Parma

2

Berabere

6

Anderlecht

Performans Radarı

Parma
Anderlecht

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
20%

2G, 4B, 4M

20%

2G, 2B, 6M

Maç Başına Atılan Gol
0.8

8 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.4

14 / 10 maç

2.1

21 / 10 maç

Gol Averajı
-6

-6

-7

-7

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

0%

0 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
20%

2 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
N. Elphege (2 gol)
M. Cvetković (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 5
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 10
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

25%

1G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

17%

1G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
63.0

Lig Zorluğu: 90.0, Rakip Kalitesi: 67.2

44.5

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 59.1

Elit Rakip Performansı
14%

1G / 7 maç

0%

0G / 2 maç

Beklenen Gol (xG)
1.0

Gerçek: 0.8 | Fark: -0.2

1.41

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.01

Düzeltilmiş Güç Puanı
40.5

Hücum: 30.1, Savunma: 60.3, Form: 22.6

34.9

Hücum: 44.1, Savunma: 28.4, Form: 18.9

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

1
1

16-30'

1

31-45'

2
2

46-60'

2

61-75'

2
3

76-90+'

6
Parma
Anderlecht
Parma

Güç Puanı Dağılımı

40.5

Genel

Hücum 30.1
Savunma 60.3
Form 22.6
Tutarlılık 64.0
Anderlecht

Güç Puanı Dağılımı

34.9

Genel

Hücum 44.1
Savunma 28.4
Form 18.9
Tutarlılık 59.2

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

90.0 vs 59.5

Rakip Kalitesi

67.2 vs 59.1

Elit Rakip Sicili

14% vs 0%
Parma logo Parma
M
Roma (70%)
M
Inter Milan (84%)
G
Pisa (40%)
G
Udinese (79%)
B
Napoli (74%)
B
Lazio (76%)
M
Cremonese (51%)
M
Torino (74%)
Anderlecht logo Anderlecht
B
Gent (51%)
M
Club Brugge (66%)
M
R. Union SG (64%)
M
Sint-Truiden (49%)
G
Mechelen (34%)
G
Gent (58%)
M
Club Brugge (83%)
M
Cercle Brugge (58%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Roma E
2 - 3 M
70%
Inter Milan D
0 - 2 M
84%
Pisa E
1 - 0 G
40%
Udinese D
1 - 0 G
79%
Napoli E
1 - 1 B
74%
Lazio D
1 - 1 B
76%
Cremonese E
0 - 2 M
51%
Torino D
1 - 4 M
74%
Fiorentina D
0 - 0 B
71%
Cagliari E
1 - 1 B
53%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Gent D
1 - 1 B
51%
Club Brugge E
1 - 3 M
66%
R. Union SG E
1 - 3 M
64%
Sint-Truiden D
0 - 2 M
49%
Mechelen D
2 - 1 G
34%
Gent E
3 - 1 G
58%
Club Brugge D
2 - 4 M
83%
Cercle Brugge E
2 - 3 M
58%
Mechelen D
0 - 1 M
45%
Club Brugge D
2 - 2 B
83%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Parma, Anderlecht'a (SoS: 44.5) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 63.0). Bu, Parma'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Anderlecht, maç başına 1.4 gol ortalamasıyla Parma'ın 0.8 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Parma, maç başına 1.4 gol yiyerek Anderlecht'ın 2.1 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Parma, elit rakiplere karşı zorlandı; 7 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.9 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Parma, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 5.6 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Parma

Parma

VS
Anderlecht

Anderlecht

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi