İçeriğe atla
Karşılaştır Porto vs Charleroi

Porto vs Charleroi Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Porto ve Charleroi karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Porto Porto Ev Sahibi
Charleroi Charleroi Deplasman
Porto
60.9
M G G G M G B B G G

Son 10 Maç

Charleroi
42.5
G G G B M G M M M B

Kazanılan Kategoriler

11

Porto

4

Berabere

0

Charleroi

Performans Radarı

Porto
Charleroi

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
60%

6G, 2B, 2M

40%

4G, 2B, 4M

Maç Başına Atılan Gol
1.6

16 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.0

10 / 10 maç

1.1

11 / 10 maç

Gol Averajı
+6

+6

0

0

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
50%

5 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
60%

6 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
William (3 gol)
A. Bernier (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 8 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 7
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

33%

2G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
54.9

Lig Zorluğu: 80.8, Rakip Kalitesi: 64.4

42.2

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 52.5

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 2 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
1.73

Gerçek: 1.6 | Fark: -0.13

1.03

Gerçek: 1.1 | Fark: +0.07

Düzeltilmiş Güç Puanı
60.9

Hücum: 55.9, Savunma: 69.9, Form: 62.9

42.5

Hücum: 33.8, Savunma: 58.4, Form: 36.9

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

2
2

16-30'

1
4

31-45'

1
2

46-60'

2
4

61-75'

4
2

76-90+'

1
Porto
Charleroi
Porto

Güç Puanı Dağılımı

60.9

Genel

Hücum 55.9
Savunma 69.9
Form 62.9
Tutarlılık 52.0
Charleroi

Güç Puanı Dağılımı

42.5

Genel

Hücum 33.8
Savunma 58.4
Form 36.9
Tutarlılık 44.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

80.8 vs 59.5

Rakip Kalitesi

64.4 vs 52.5

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Porto logo Porto
M
AVS (64%)
G
Alverca (59%)
G
Estrela (54%)
G
Tondela (52%)
M
Nottm Forest (81%)
G
Estoril (52%)
B
Nottm Forest (76%)
B
Famalicão (69%)
Charleroi logo Charleroi
G
Antwerp (45%)
G
Genk (49%)
G
OHL (40%)
B
Genk (54%)
M
Standard (55%)
G
Antwerp (52%)
M
Westerlo (62%)
M
ZW (70%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
AVS D
1 - 3 M
64%
Alverca E
1 - 0 G
59%
Estrela D
2 - 1 G
54%
Tondela E
2 - 0 G
52%
Nottm Forest D
0 - 1 M
81%
Estoril D
3 - 1 G
52%
Nottm Forest E
1 - 1 B
76%
Famalicão E
2 - 2 B
69%
Braga D
2 - 1 G
69%
Stuttgart E
2 - 0 G
68%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Antwerp D
1 - 0 G
45%
Genk E
2 - 0 G
49%
OHL D
2 - 0 G
40%
Genk D
1 - 1 B
54%
Standard E
1 - 2 M
55%
Antwerp E
2 - 1 G
52%
Westerlo D
0 - 2 M
62%
ZW D
0 - 1 M
70%
OHL E
0 - 2 M
47%
Dender D
2 - 2 B
51%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Porto, Charleroi'a (SoS: 42.2) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 54.9). Bu, Porto'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Porto, maç başına 1.6 gol ortalamasıyla Charleroi'ın 1.1 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Porto maç başına 1.0, Charleroi maç başına 1.1 gol yiyor.

Porto, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.4 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Porto, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (60.9 vs 42.5) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Porto

Porto

VS
Charleroi

Charleroi

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi