İçeriğe atla
Karşılaştır Radnički Niš vs Tromsø

Radnički Niš vs Tromsø Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Radnički Niš ve Tromsø karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Radnički Niš Radnički Niš Ev Sahibi
Tromsø Tromsø Deplasman
Radnički Niš
36.1
G G M G B M M M M B

Son 10 Maç

Tromsø
64.8
G B M G G B G G G G

Kazanılan Kategoriler

1

Radnički Niš

4

Berabere

10

Tromsø

Performans Radarı

Radnički Niš
Tromsø

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
30%

3G, 2B, 5M

70%

7G, 2B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
1.1

11 / 10 maç

1.7

17 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.6

16 / 10 maç

0.8

8 / 10 maç

Gol Averajı
-5

-5

+9

+9

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

30%

3 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
A. Shestyuk (5 gol)
J. Hjertø-Dahl (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 6 / İkinci Yarı: 11
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
50%

2G / 4 maç

71%

5G / 7 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
17%

1G / 6 maç

67%

2G / 3 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
40.6

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 53.2

48.0

Lig Zorluğu: 50.0, Rakip Kalitesi: 46.7

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 1 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
1.09

Gerçek: 1.1 | Fark: +0.01

1.56

Gerçek: 1.7 | Fark: +0.14

Düzeltilmiş Güç Puanı
36.1

Hücum: 33.2, Savunma: 42.3, Form: 27.2

64.8

Hücum: 55.5, Savunma: 71.9, Form: 68.6

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

2

16-30'

3
3

31-45'

1
4

46-60'

5
2

61-75'

3
2

76-90+'

3
Radnički Niš
Tromsø
Radnički Niš

Güç Puanı Dağılımı

36.1

Genel

Hücum 33.2
Savunma 42.3
Form 27.2
Tutarlılık 49.3
Tromsø

Güç Puanı Dağılımı

64.8

Genel

Hücum 55.5
Savunma 71.9
Form 68.6
Tutarlılık 63.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

55.0 vs 50.0

Rakip Kalitesi

53.2 vs 46.7

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Radnički Niš logo Radnički Niš
G
Mladost Lučani (48%)
G
Napredak (34%)
M
FK IMT (63%)
G
Javor (52%)
B
Radnički Krag (57%)
M
Vojvodina (68%)
M
OFK (53%)
M
Red Star (74%)
Tromsø logo Tromsø
G
Molde (52%)
B
Start (40%)
M
Brann (45%)
G
Sandefjord (50%)
G
Sarpsborg (47%)
B
Lillestrøm (57%)
G
Kristiansund (45%)
G
Rosenborg (42%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Mladost Lučani E
1 - 0 G
48%
Napredak D
1 - 0 G
34%
FK IMT D
0 - 2 M
63%
Javor E
3 - 2 G
52%
Radnički Krag D
1 - 1 B
57%
Vojvodina D
2 - 3 M
68%
OFK E
1 - 2 M
53%
Red Star D
0 - 2 M
74%
Spartak E
0 - 2 M
28%
Radnik D
2 - 2 B
55%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Molde E
2 - 0 G
52%
Start D
1 - 1 B
40%
Brann E
0 - 5 M
45%
Sandefjord E
3 - 1 G
50%
Sarpsborg D
1 - 0 G
47%
Lillestrøm E
0 - 0 B
57%
Kristiansund E
2 - 0 G
45%
Rosenborg E
2 - 0 G
42%
Brann D
2 - 1 G
50%
Fredrikstad E
4 - 0 G
39%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 40.6 vs 48.0), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Tromsø, maç başına 1.7 gol ortalamasıyla Radnički Niš'ın 1.1 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Savunmada Tromsø çok daha üstün; maç başına sadece 0.8 gol yiyor ve 6 kez kalesini gole kapatırken, Radnički Niš maç başına 1.6 gol yiyor.

Tromsø, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Tromsø, %67 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.6 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Tromsø, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (64.8 vs 36.1) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Radnički Niš

Radnički Niš

VS
Tromsø

Tromsø

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi