İçeriğe atla
Karşılaştır Rayo vs Twente

Rayo vs Twente Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Rayo ve Twente karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Rayo Rayo Ev Sahibi
Twente Twente Deplasman
Rayo
65.9
B G G G B G M M G G

Son 10 Maç

Twente
75.3
G B B G G G M G G G

Kazanılan Kategoriler

3

Rayo

3

Berabere

9

Twente

Performans Radarı

Rayo
Twente

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
60%

6G, 2B, 2M

70%

7G, 2B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
1.4

14 / 10 maç

2.1

21 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.0

10 / 10 maç

1.0

10 / 10 maç

Gol Averajı
+4

+4

+11

+11

Gol Yemeden Bitirme
60%

6 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
30%

3 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Alemão (4 gol)
K. Hlynsson (6 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 9
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 12
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
67%

4G / 6 maç

67%

4G / 6 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
50%

2G / 4 maç

75%

3G / 4 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
69.3

Lig Zorluğu: 87.0, Rakip Kalitesi: 63.0

62.1

Lig Zorluğu: 80.0, Rakip Kalitesi: 62.5

Elit Rakip Performansı
50%

2G / 4 maç

33%

1G / 3 maç

Beklenen Gol (xG)
1.74

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.34

2.55

Gerçek: 2.1 | Fark: -0.45

Düzeltilmiş Güç Puanı
65.9

Hücum: 55.7, Savunma: 79.5, Form: 71.6

75.3

Hücum: 78.5, Savunma: 74.7, Form: 78.5

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

2
1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

8
3

61-75'

3
4

76-90+'

2
Rayo
Twente
Rayo

Güç Puanı Dağılımı

65.9

Genel

Hücum 55.7
Savunma 79.5
Form 71.6
Tutarlılık 52.0
Twente

Güç Puanı Dağılımı

75.3

Genel

Hücum 78.5
Savunma 74.7
Form 78.5
Tutarlılık 63.7

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

87.0 vs 80.0

Rakip Kalitesi

63.0 vs 62.5

Elit Rakip Sicili

50% vs 33%
Rayo logo Rayo
B
Girona (59%)
G
Strasbourg (57%)
G
Getafe (72%)
G
Strasbourg (52%)
B
Real Sociedad (61%)
G
Espanyol (50%)
M
AEK Athens (75%)
M
Mallorca (73%)
Twente logo Twente
G
Sparta (44%)
B
AZ (72%)
B
NEC (64%)
G
Volendam (49%)
G
Ajax (67%)
G
Fortuna (61%)
M
Utrecht (70%)
G
Go Ahead (70%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Girona E
1 - 1 B
59%
Strasbourg D
1 - 0 G
57%
Getafe D
2 - 0 G
72%
Strasbourg E
1 - 0 G
52%
Real Sociedad E
3 - 3 B
61%
Espanyol E
1 - 0 G
50%
AEK Athens D
1 - 3 M
75%
Mallorca D
0 - 3 M
73%
AEK Athens E
3 - 0 G
70%
Elche E
1 - 0 G
61%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Sparta E
4 - 0 G
44%
AZ D
2 - 2 B
72%
NEC E
1 - 1 B
64%
Volendam E
2 - 1 G
49%
Ajax D
2 - 1 G
67%
Fortuna D
2 - 1 G
61%
Utrecht E
0 - 2 M
70%
Go Ahead D
4 - 1 G
70%
Feyenoord E
2 - 0 G
67%
Groningen E
2 - 1 G
61%

Yapay Zeka Analizi

İstatistikler bu eşleşmede net bir yön gösteriyor, ancak zayıf taraf hafife alınmamalı.

Her iki takım da benzer seviyede rakiplerle karşılaştı (SoS: 69.3 vs 62.1), bu da ham istatistikleri güvenilir bir karşılaştırma temeli yapıyor.

Twente, maç başına 2.1 gol ortalamasıyla Rayo'ın 1.4 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Her iki savunma da karşılaştırılabilir düzeyde; Rayo maç başına 1.0, Twente maç başına 1.0 gol yiyor.

Rayo, elit rakiplere karşı gücünü kanıtladı; üst düzey takımlara karşı 4 maçın 2 tanesini kazandı. Bu, baskı altında performans gösterme yeteneklerinin önemli bir göstergesi.

Twente, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Twente, %75 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.8 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Twente, düzeltilmiş metriklere göre avantajlı, ancak bu kesinlikle önceden belirlenmiş bir sonuç değil. 9.4 puanlık güç farkı, küçük detayların sonucu belirleyebileceği rekabetçi bir maça işaret ediyor.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Rayo

Rayo

VS
Twente

Twente

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi