İçeriğe atla
Karşılaştır Red Star vs NEC

Red Star vs NEC Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Red Star ve NEC karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Red Star Red Star Ev Sahibi
NEC NEC Deplasman
Red Star
76.7
M G G B G G G G G G

Son 10 Maç

NEC
56.6
M B B B G B G G M B

Kazanılan Kategoriler

11

Red Star

1

Berabere

3

NEC

Performans Radarı

Red Star
NEC

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
80%

8G, 1B, 1M

30%

3G, 5B, 2M

Maç Başına Atılan Gol
2.5

25 / 10 maç

1.7

17 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.0

10 / 10 maç

1.3

13 / 10 maç

Gol Averajı
+15

+15

+4

+4

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
90%

9 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

80%

8 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
A. Katai (7 gol)
B. Linssen (5 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 17 / İkinci Yarı: 8
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 10
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
83%

5G / 6 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
75%

3G / 4 maç

40%

2G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
51.2

Lig Zorluğu: 55.0, Rakip Kalitesi: 48.7

67.5

Lig Zorluğu: 80.0, Rakip Kalitesi: 65.7

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 0 maç

50%

1G / 2 maç

Beklenen Gol (xG)
2.35

Gerçek: 2.5 | Fark: +0.15

2.04

Gerçek: 1.7 | Fark: -0.34

Düzeltilmiş Güç Puanı
76.7

Hücum: 84.3, Savunma: 67.5, Form: 81.0

56.6

Hücum: 66.6, Savunma: 66.6, Form: 35.2

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

7

16-30'

4
6

31-45'

3
5

46-60'

3
4

61-75'

3
2

76-90+'

4
Red Star
NEC
Red Star

Güç Puanı Dağılımı

76.7

Genel

Hücum 84.3
Savunma 67.5
Form 81.0
Tutarlılık 68.5
NEC

Güç Puanı Dağılımı

56.6

Genel

Hücum 66.6
Savunma 66.6
Form 35.2
Tutarlılık 62.8

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

55.0 vs 80.0

Rakip Kalitesi

48.7 vs 65.7

Elit Rakip Sicili

0% vs 50%
Red Star logo Red Star
M
Novi Pazar (41%)
G
Čukarički (50%)
G
Partizan (52%)
B
Železničar P (62%)
G
Vojvodina (63%)
G
Spartak (28%)
G
Radnik (55%)
G
Radnički Niš (44%)
NEC logo NEC
M
Groningen (66%)
B
Telstar (64%)
B
Twente (81%)
B
Feyenoord (67%)
G
Excelsior (60%)
B
Heerenveen (67%)
G
PSV (80%)
G
Volendam (49%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Novi Pazar E
1 - 2 M
41%
Čukarički D
2 - 1 G
50%
Partizan E
3 - 0 G
52%
Železničar P D
2 - 2 B
62%
Vojvodina E
4 - 1 G
63%
Spartak E
3 - 2 G
28%
Radnik D
2 - 1 G
55%
Radnički Niš E
2 - 0 G
44%
FK IMT D
2 - 1 G
63%
Napredak E
4 - 0 G
29%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Groningen D
1 - 2 M
66%
Telstar E
1 - 1 B
64%
Twente D
1 - 1 B
81%
Feyenoord E
1 - 1 B
67%
Excelsior D
2 - 0 G
60%
Heerenveen E
2 - 2 B
67%
PSV D
3 - 2 G
80%
Volendam E
3 - 0 G
49%
Fortuna E
2 - 3 M
56%
Ajax D
1 - 1 B
67%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

NEC, Red Star'a (SoS: 51.2) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 67.5). Bu, NEC'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Red Star, maç başına 2.5 gol ortalamasıyla NEC'ın 1.7 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Red Star, maç başına 1.0 gol yiyerek NEC'ın 1.3 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Red Star, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Ev sahibi avantajı faktörü, %83 ev sahibi galibiyet oranıyla Red Star'ı destekliyor. Kendi taraftarları önünde oynamak belirleyici faktör olabilir.

Red Star, %75 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.2 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Red Star, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (76.7 vs 56.6) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Red Star

Red Star

VS
NEC

NEC

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi