İçeriğe atla
Karşılaştır SK Poltava vs Sion

SK Poltava vs Sion Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

SK Poltava ve Sion karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

SK Poltava SK Poltava Ev Sahibi
Sion Sion Deplasman
SK Poltava
23.0
M B M B M B M M M M

Son 10 Maç

Sion
66.2
G G G G G B G B M B

Kazanılan Kategoriler

2

SK Poltava

2

Berabere

11

Sion

Performans Radarı

SK Poltava
Sion

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
0%

0G, 3B, 7M

60%

6G, 3B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
0.7

7 / 10 maç

1.9

19 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
2.9

29 / 10 maç

0.5

5 / 10 maç

Gol Averajı
-22

-22

+14

+14

Gol Yemeden Bitirme
0%

0 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
30%

3 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
V. Sad (2 gol)
W. Boteli (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 4 / İkinci Yarı: 3
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 12
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 6 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
0%

0G / 4 maç

67%

4G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
64.1

Lig Zorluğu: 98.0, Rakip Kalitesi: 71.1

48.5

Lig Zorluğu: 48.0, Rakip Kalitesi: 48.9

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 7 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.94

Gerçek: 0.7 | Fark: -0.24

1.92

Gerçek: 1.9 | Fark: -0.02

Düzeltilmiş Güç Puanı
23.0

Hücum: 26.6, Savunma: 3.8, Form: 0.0

66.2

Hücum: 62.4, Savunma: 82.1, Form: 59.1

Gol Zamanlaması Analizi

2

0-15'

2
1

16-30'

4
1

31-45'

1
2

46-60'

2
1

61-75'

7

76-90+'

3
SK Poltava
Sion
SK Poltava

Güç Puanı Dağılımı

23.0

Genel

Hücum 26.6
Savunma 3.8
Form 0.0
Tutarlılık 93.7
Sion

Güç Puanı Dağılımı

66.2

Genel

Hücum 62.4
Savunma 82.1
Form 59.1
Tutarlılık 61.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

98.0 vs 48.0

Rakip Kalitesi

71.1 vs 48.9

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
SK Poltava logo SK Poltava
M
Shakhtar D (78%)
B
Kryvbas KR (71%)
M
Kolos (83%)
B
Obolon (63%)
M
Polissya (77%)
B
Oleksandria (44%)
M
Metalist 1925 (79%)
M
Karpaty Lviv (81%)
Sion logo Sion
G
Thun (48%)
G
St.Gallen (64%)
G
Basel (55%)
G
Lausanne (38%)
G
GC Zürich (32%)
B
St.Gallen (55%)
G
Zürich (38%)
B
Winterthur (38%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Shakhtar D E
0 - 4 M
78%
Kryvbas KR E
3 - 3 B
71%
Kolos D
0 - 2 M
83%
Obolon D
1 - 1 B
63%
Polissya E
0 - 4 M
77%
Oleksandria E
3 - 3 B
44%
Metalist 1925 D
0 - 2 M
79%
Karpaty Lviv E
0 - 4 M
81%
Zorya D
0 - 4 M
80%
Kudrivka E
0 - 2 M
55%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Thun E
2 - 0 G
48%
St.Gallen D
3 - 0 G
64%
Basel D
2 - 0 G
55%
Lausanne E
3 - 0 G
38%
GC Zürich D
4 - 0 G
32%
St.Gallen E
1 - 1 B
55%
Zürich D
2 - 1 G
38%
Winterthur E
1 - 1 B
38%
Lugano D
1 - 2 M
55%
Servette D
0 - 0 B
66%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

SK Poltava, Sion'a (SoS: 48.5) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 64.1). Bu, SK Poltava'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Sion'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 1.9 gol atıyor ve W. Boteli, 3 golle öncülük ediyor. SK Poltava maç başına sadece 0.7 gol atabiliyor.

Savunmada Sion çok daha üstün; maç başına sadece 0.5 gol yiyor ve 6 kez kalesini gole kapatırken, SK Poltava maç başına 2.9 gol yiyor.

SK Poltava, elit rakiplere karşı zorlandı; 7 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Sion, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sion, %67 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.0 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise düşük.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Sion açık ve tartışmasız favori. Hücum (62.4), savunma (82.1) ve form (59.1) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. SK Poltava'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

SK Poltava

SK Poltava

VS
Sion

Sion

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi