İçeriğe atla
Karşılaştır Sporting vs Malmö

Sporting vs Malmö Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Sporting ve Malmö karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Sporting Sporting Ev Sahibi
Malmö Malmö Deplasman
Sporting
63.8
G G B B M B G M G G

Son 10 Maç

Malmö
39.9
M M G M G G B M M M

Kazanılan Kategoriler

10

Sporting

5

Berabere

0

Malmö

Performans Radarı

Sporting
Malmö

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 3B, 2M

30%

3G, 1B, 6M

Maç Başına Atılan Gol
2.2

22 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.1

11 / 10 maç

1.6

16 / 10 maç

Gol Averajı
+11

+11

-2

-2

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

20%

2 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

70%

7 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
L. Suárez (4 gol)
S. Hakšabanović (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 9 / İkinci Yarı: 13
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 7
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
40%

2G / 5 maç

25%

1G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
60%

3G / 5 maç

33%

2G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
55.6

Lig Zorluğu: 82.6, Rakip Kalitesi: 64.4

45.2

Lig Zorluğu: 60.5, Rakip Kalitesi: 60.1

Elit Rakip Performansı
0%

0G / 3 maç

0%

0G / 3 maç

Beklenen Gol (xG)
2.39

Gerçek: 2.2 | Fark: -0.19

1.44

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.04

Düzeltilmiş Güç Puanı
63.8

Hücum: 77.4, Savunma: 66.9, Form: 52.8

39.9

Hücum: 44.4, Savunma: 44.4, Form: 28.6

Gol Zamanlaması Analizi

1

0-15'

1
3

16-30'

3
4

31-45'

3
4

46-60'

2
6

61-75'

2
4

76-90+'

3
Sporting
Malmö
Sporting

Güç Puanı Dağılımı

63.8

Genel

Hücum 77.4
Savunma 66.9
Form 52.8
Tutarlılık 53.2
Malmö

Güç Puanı Dağılımı

39.9

Genel

Hücum 44.4
Savunma 44.4
Form 28.6
Tutarlılık 46.0

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

82.6 vs 60.5

Rakip Kalitesi

64.4 vs 60.1

Elit Rakip Sicili

0% vs 0%
Sporting logo Sporting
G
Rio Ave (66%)
G
Vitória SC (54%)
B
Tondela (52%)
B
AVS (64%)
M
Benfica (75%)
B
Arsenal (77%)
G
Estrela (54%)
M
Arsenal (72%)
Malmö logo Malmö
M
Häcken (58%)
M
Mjällby (54%)
G
AIK (49%)
M
Sirius (65%)
G
Djurgården (59%)
G
GAIS (47%)
B
Örgryte (41%)
M
Genk (70%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Rio Ave D
4 - 1 G
66%
Vitória SC E
5 - 1 G
54%
Tondela E
2 - 2 B
52%
AVS D
1 - 1 B
64%
Benfica E
1 - 2 M
75%
Arsenal D
0 - 0 B
77%
Estrela D
1 - 0 G
54%
Arsenal E
0 - 1 M
72%
Santa Clara E
4 - 2 G
66%
Alverca D
4 - 1 G
64%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Häcken D
2 - 3 M
58%
Mjällby E
2 - 3 M
54%
AIK D
1 - 0 G
49%
Sirius E
2 - 3 M
65%
Djurgården D
1 - 0 G
59%
GAIS E
3 - 1 G
47%
Örgryte D
1 - 1 B
41%
Genk D
1 - 2 M
70%
Red Star E
0 - 1 M
81%
Porto D
1 - 2 M
77%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Sporting, Malmö'a (SoS: 45.2) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 55.6). Bu, Sporting'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Sporting, maç başına 2.2 gol ortalamasıyla Malmö'ın 1.4 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Sporting, maç başına 1.1 gol yiyerek Malmö'ın 1.6 ortalamasına karşı savunmada avantajlı.

Sporting, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Malmö, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 0 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Sporting, %60 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.2 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Sporting, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (63.8 vs 39.9) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Sporting

Sporting

VS
Malmö

Malmö

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi