İçeriğe atla
Karşılaştır St. Pauli vs Sion

St. Pauli vs Sion Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

St. Pauli ve Sion karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

St. Pauli St. Pauli Ev Sahibi
Sion Sion Deplasman
St. Pauli
34.7
M M M B M B M M B G

Son 10 Maç

Sion
66.2
G G G G G B G B M B

Kazanılan Kategoriler

3

St. Pauli

1

Berabere

11

Sion

Performans Radarı

St. Pauli
Sion

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
10%

1G, 3B, 6M

60%

6G, 3B, 1M

Maç Başına Atılan Gol
0.6

6 / 10 maç

1.9

19 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
1.7

17 / 10 maç

0.5

5 / 10 maç

Gol Averajı
-11

-11

+14

+14

Gol Yemeden Bitirme
20%

2 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
40%

4 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
50%

5 / 10 maç

40%

4 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
Mathias Pereira Lage (2 gol)
W. Boteli (3 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 3
İlk Yarı: 7 / İkinci Yarı: 12
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
0%

0G / 5 maç

50%

2G / 4 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
20%

1G / 5 maç

67%

4G / 6 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
68.4

Lig Zorluğu: 91.0, Rakip Kalitesi: 67.8

48.5

Lig Zorluğu: 48.0, Rakip Kalitesi: 48.9

Elit Rakip Performansı
33%

1G / 3 maç

0%

0G / 0 maç

Beklenen Gol (xG)
0.82

Gerçek: 0.6 | Fark: -0.22

1.92

Gerçek: 1.9 | Fark: -0.02

Düzeltilmiş Güç Puanı
34.7

Hücum: 23.7, Savunma: 51.3, Form: 11.8

66.2

Hücum: 62.4, Savunma: 82.1, Form: 59.1

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

2
2

16-30'

4

31-45'

1
1

46-60'

2
1

61-75'

7
2

76-90+'

3
St. Pauli
Sion
St. Pauli

Güç Puanı Dağılımı

34.7

Genel

Hücum 23.7
Savunma 51.3
Form 11.8
Tutarlılık 74.8
Sion

Güç Puanı Dağılımı

66.2

Genel

Hücum 62.4
Savunma 82.1
Form 59.1
Tutarlılık 61.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

91.0 vs 48.0

Rakip Kalitesi

67.8 vs 48.9

Elit Rakip Sicili

33% vs 0%
St. Pauli logo St. Pauli
M
Leipzig (84%)
M
Mainz 05 (65%)
M
Heidenheim (67%)
B
Köln (57%)
M
Bayern Munich (81%)
B
Union Berlin (57%)
M
Freiburg (67%)
M
M'gladbach (68%)
Sion logo Sion
G
Thun (48%)
G
St.Gallen (64%)
G
Basel (55%)
G
Lausanne (38%)
G
GC Zürich (32%)
B
St.Gallen (55%)
G
Zürich (38%)
B
Winterthur (38%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Leipzig D
1 - 2 M
84%
Mainz 05 E
1 - 2 M
65%
Heidenheim D
0 - 2 M
67%
Köln E
1 - 1 B
57%
Bayern Munich E
0 - 5 M
81%
Union Berlin D
1 - 1 B
57%
Freiburg E
1 - 2 M
67%
M'gladbach D
0 - 2 M
68%
Frankfurt E
0 - 0 B
62%
Hoffenheim D
1 - 0 G
70%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Thun E
2 - 0 G
48%
St.Gallen D
3 - 0 G
64%
Basel D
2 - 0 G
55%
Lausanne E
3 - 0 G
38%
GC Zürich D
4 - 0 G
32%
St.Gallen E
1 - 1 B
55%
Zürich D
2 - 1 G
38%
Winterthur E
1 - 1 B
38%
Lugano D
1 - 2 M
55%
Servette D
0 - 0 B
66%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

St. Pauli, Sion'a (SoS: 48.5) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 68.4). Bu, St. Pauli'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Sion'ın hücumu bambaşka bir seviyede; maç başına ortalama 1.9 gol atıyor ve W. Boteli, 3 golle öncülük ediyor. St. Pauli maç başına sadece 0.6 gol atabiliyor.

Savunmada Sion çok daha üstün; maç başına sadece 0.5 gol yiyor ve 6 kez kalesini gole kapatırken, St. Pauli maç başına 1.7 gol yiyor.

St. Pauli, elit rakiplere karşı zorlandı; 3 maçın sadece 1 tanesini kazandı. Riskler en yüksek olduğunda performansları önemli ölçüde düşüyor.

Sion, son maçlarında elit seviye rakiplerle karşılaşmadı, bu da tavanlarını değerlendirmeyi zorlaştırıyor.

Sion, %67 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 2.3 gol bekleniyor. 2.5 gol altı istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise orta.

Rakip kalitesi düzeltmesi dahil kapsamlı analizimize göre, Sion açık ve tartışmasız favori. Hücum (62.4), savunma (82.1) ve form (59.1) genelindeki üstünlükleri şüpheye çok az yer bırakıyor. St. Pauli'ın rekabet edebilmesi için olağanüstü bir performans sergilemesi gerekecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

St. Pauli

St. Pauli

VS
Sion

Sion

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi