İçeriğe atla
Karşılaştır Standard vs La Louvière

Standard vs La Louvière Kafa Kafaya İstatistikler ve Form Karşılaştırması

Standard ve La Louvière karşılaştırması: son maçlardan kafa kafaya istatistikler, güncel form, goller, savunma kaydı ve güç göstergeleri.

Standard Standard Ev Sahibi
La Louvière La Louvière Deplasman
Standard
65.8
G G B M G M G B B G

Son 10 Maç

La Louvière
35.9
G M M M M M B G B B

Kazanılan Kategoriler

12

Standard

2

Berabere

1

La Louvière

Performans Radarı

Standard
La Louvière

İstatistik Karşılaştırması

Galibiyet Yüzdesi
50%

5G, 3B, 2M

20%

2G, 3B, 5M

Maç Başına Atılan Gol
1.7

17 / 10 maç

1.4

14 / 10 maç

Maç Başına Yenilen Gol
0.9

9 / 10 maç

2.0

20 / 10 maç

Gol Averajı
+8

+8

-6

-6

Gol Yemeden Bitirme
30%

3 / 10 maç

10%

1 / 10 maç

2.5 Üstü Gol İhtimali
60%

6 / 10 maç

60%

6 / 10 maç

Karşılıklı Gol (KG VAR)
70%

7 / 10 maç

50%

5 / 10 maç

En Golcü Oyuncu
C. Nielsen (3 gol)
P. Fall (6 gol)
En Çok Gol Atılan Yarı
İlk Yarı: 3 / İkinci Yarı: 14
İlk Yarı: 5 / İkinci Yarı: 9
Ev Sahibi Galibiyet Oranı
25%

1G / 4 maç

20%

1G / 5 maç

Deplasman Galibiyet Oranı
67%

4G / 6 maç

20%

1G / 5 maç

Fikstür Zorluğu (SoS)
66.9

Lig Zorluğu: 59.5, Rakip Kalitesi: 51.8

44.4

Lig Zorluğu: 62.4, Rakip Kalitesi: 55.6

Elit Rakip Performansı
100%

1G / 1 maç

0%

0G / 1 maç

Beklenen Gol (xG)
1.77

Gerçek: 1.7 | Fark: -0.07

1.47

Gerçek: 1.4 | Fark: -0.07

Düzeltilmiş Güç Puanı
65.8

Hücum: 66.2, Savunma: 81.8, Form: 58.5

35.9

Hücum: 44.1, Savunma: 31.5, Form: 18.9

Gol Zamanlaması Analizi

0-15'

1

16-30'

1
3

31-45'

3
2

46-60'

3
4

61-75'

3
8

76-90+'

3
Standard
La Louvière
Standard

Güç Puanı Dağılımı

65.8

Genel

Hücum 66.2
Savunma 81.8
Form 58.5
Tutarlılık 53.2
La Louvière

Güç Puanı Dağılımı

35.9

Genel

Hücum 44.1
Savunma 31.5
Form 18.9
Tutarlılık 61.3

Fikstür Zorluğu

Karşılaşılan rakiplerin zorluğunu ölçer. Yüksek = daha zorlu fikstür.

Lig Zorluğu

59.5 vs 62.4

Rakip Kalitesi

51.8 vs 55.6

Elit Rakip Sicili

100% vs 0%
Standard logo Standard
G
OHL (35%)
G
Antwerp (45%)
B
Genk (54%)
M
Antwerp (40%)
G
Charleroi (51%)
M
Westerlo (57%)
G
OHL (52%)
B
Westerlo (57%)
La Louvière logo La Louvière
G
Cercle Brugge (46%)
M
Dender (40%)
M
ZW (59%)
M
ZW (54%)
M
Cercle Brugge (63%)
M
Dender (46%)
B
Genk (61%)
G
Cercle Brugge (63%)

Rakip Kalitesi: Kalite; lig gücü, son puan formu, gol averajı ve iç/dış saha bağlamını birlikte değerlendirir. Yalnızca kulüp büyüklüğü veya marka değeri değildir.

Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
OHL E
2 - 1 G
35%
Antwerp D
5 - 0 G
45%
Genk D
1 - 1 B
54%
Antwerp E
1 - 2 M
40%
Charleroi D
2 - 1 G
51%
Westerlo E
1 - 2 M
57%
OHL D
3 - 1 G
52%
Westerlo E
0 - 0 B
57%
Antwerp D
1 - 1 B
57%
ZW D
1 - 0 G
70%
Rakip Detayları
Rakip Detayları
Skor
Rakip Kalitesi
Cercle Brugge E
4 - 1 G
46%
Dender D
1 - 2 M
40%
ZW D
0 - 4 M
59%
ZW E
0 - 2 M
54%
Cercle Brugge D
0 - 3 M
63%
Dender E
0 - 1 M
46%
Genk E
5 - 5 B
61%
Cercle Brugge D
3 - 1 G
63%
Antwerp E
0 - 0 B
52%
Standard D
1 - 1 B
72%

Yapay Zeka Analizi

Ham istatistiklere baktığımızda her iki takım da formda görünüyor, ancak Fikstür Zorluğu filtresi uygulandığında çok daha net bir tablo ortaya çıkıyor.

Standard, La Louvière'a (SoS: 44.4) kıyasla çok daha zorlu rakiplerle karşılaştı (SoS: 66.9). Bu, Standard'ın istatistiklerinin daha yüksek kaliteli rakiplere karşı elde edildiği için daha fazla ağırlık taşıdığı anlamına geliyor.

Standard, maç başına 1.7 gol ortalamasıyla La Louvière'ın 1.4 ortalamasına karşı hücumda üstünlük sağlıyor, ancak aradaki fark aşılamaz değil.

Savunmada Standard çok daha üstün; maç başına sadece 0.9 gol yiyor ve 3 kez kalesini gole kapatırken, La Louvière maç başına 2.0 gol yiyor.

Standard, %67 deplasman galibiyet oranıyla güçlü bir deplasman takımı; bu, mekandan bağımsız performans gösterebileceklerini gösteriyor.

Birleşik istatistiklere göre toplamda 3.0 gol bekleniyor. 2.5 gol üstü istatistiksel eğilim, karşılıklı gol olasılığı ise yüksek.

Standard, bu eşleşmede favori olarak öne çıkıyor. Daha güçlü genel güç puanı (65.8 vs 35.9) ve kaliteli rakiplere karşı daha iyi performansıyla oyunu kontrol etmesi bekleniyor. Ancak futbolda her zaman sürprizlere yer vardır.

Bu iki takım Belgian Jupiler Pro League'de (2026-02-27) 1-1 berabere kaldı. Bu beraberlik, takımların birbirine ne kadar yakın olduğunu gösteriyor ve bir sonraki karşılaşmada da benzer çekişmeli bir maç beklenebilir. Önceki maç beraberlikle sonuçlandığı için hiçbir taraf psikolojik üstünlük taşımıyor. Her iki takım da kazanma şanslarının gerçek olduğunu hissedecek.

Maç Simülatörü

Gerçek istatistiklere dayalı yapay zeka maç simülasyonu

Standard

Standard

VS
La Louvière

La Louvière

H2H (ikili) eşleşmelerde anlık dalgalanmaları ve tesadüfleri ortadan kaldırmak için, analizlerimizi tam 10 maçlık optimum bir derinlikle sınırlandırıyoruz. Ne eksik, ne fazla. Bu odaklı yaklaşım, takımların birbirine karşı kurduğu taktiksel ve psikolojik üstünlüğü en saf haliyle ortaya koyan tartışmasız altın standardımızdır. Biz geçmişin gürültüsüne değil, güncel formun milimetrik doğruluğuna odaklanıyoruz.

Başka Bir Eşleşme Karşılaştır

Popüler Takımlar

Deneyiminizi geliştirmek için çerezler ve local storage kullanıyoruz. Daha fazla bilgi